Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) Sutikdami naudoti slapukus, leisite mums užtikrinti patogesnį naršymą mūsų svetainėje ir pateikti jums aktualiausią informaciją. Sužinoti daugiau.

Sutinku

KP Distribution Lietuva

APIE FILMŲ PLATINIMĄ

„Kino Pavasaris Distribution“ jau dešimtmetį didžiuosius Lietuvos kino ekranus užpildo ryškiu ir drąsiu autoriniu kinu. 2023 m. pravėrus Latvijos ir Estijos kino teatrų duris bei užmezgus partnerystę su kultine JAV kino studija A24, Baltijos šalių žiūrovus pasiekia dar daugiau visame pasaulyje pripažintų filmų. Nuo „Oskarų“ laureatų ar garsiausių festivalių apdovanojimus susišlavusių filmų, nuotaikingos animacijos ar įtraukiančios dokumentikos, iki žanrus laužančių atradimų – visada stebiname kruopščiai atrinktais, kokybiškais filmais.

Ne tik kino teatruose, bet ir namų kino platformose, pavyzdžiui, Telia Play ar „ŽMONĖS Cinema“, televizijos kanaluose, „Vasaros kino“ ar „Kino karavano“ seansuose bei uždaruose renginiuose – siekiame, kad prieiga prie mūsų filmų būtų kuo platesnė, o progų išvysti juos – kuo daugiau.

Filmai

Kontaktai

Susisiekite

  Susisiekite su mumis

  Žinutė išsiųsta!

  Ačiū, Jūsų žinutę gavome. Susisieksime kaip galima greičiau.
  • Atšaukti
  Ieva Streižytė
  Filmų platinimo vadovė

  Rekvizitai

  • UAB EUROPOS KINAS (KINO PAVASARIS DISTRIBUTION)
   Buveinės adresas: Vašingtono a.1-61, LT-01108 Vilnius
   Įmonės kodas: 126208632
   PVM mokėtojo kodas: LT262086314

  Rekomenduojame

  • DIDIEJI PARTNERIAI
  • FESTIVALĮ IŠ DALIES FINANSUOJA