2024 Kovo 14-27 d.
Meniu Meniu

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) Sutikdami naudoti slapukus, leisite mums užtikrinti patogesnį naršymą mūsų svetainėje ir pateikti jums aktualiausią informaciją. Sužinoti daugiau.

Sutinku

Žiūrovo akreditacija

VILNIAUS MIESTO KINO FESTIVALIO „KINO PAVASARIS“ 

 

ŽIŪROVO AKREDITACIJŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS 

 

 1. Akreditacija suteikia teisę neribotai lankytis Vilniaus miesto kino festivalio „Kino pavasaris 2024“, vyksiančio 2024 m. kovo 14–27 d. (toliau – Festivalis), programos filmuose tik kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ (Savanorių pr. 7, Vilnius).
 1. Akreditacija aktyvi viso Festivalio metu, t. y., 2024 m. kovo 14–27 d.
 1. Akreditaciją turintiems asmenims vietų skaičius kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ kino salėse yra ribotas, tad Akreditacija negarantuoja vietos kino salėje. Norėdami užsitikrinti vietą kino salėje, prašome atvykti 15 min. prieš seansą ir palaukti eilėje, skirtoje asmenims su Akreditacija.  Jei kino salėje nebeliko vietų jūsų pasirinktame seanse, rekomenduojame rinktis kitą artimiausią seansą.
 1. Kad patektumėte į kino seansą, atvykę prie kino salės turite parodyti savo Akreditaciją Festivalio savanoriui, kuris nuskenuos ir patikrins jūsų Akreditaciją.
 1. Į kino seansą gali patekti tiek akredituotų asmenų, kiek toje salėje yra rezervuota vietų akredituotiems asmenims.
 1. Į kino salę įleidžiami pirmi atėję asmenys, turintys Akreditaciją ir užėmę vietas, skirtas Akreditaciją turintiems asmenims. Likę asmenys, nors ir turi Akreditaciją, dėl kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ priešgaisrinės saugos taisyklėse numatytų reikalavimų į salę griežtai neįleidžiami. Kino salėje sėdima tik ant kėdžių –sėdėti ant grindų ar stovėti griežtai draudžiama.
 1. Akreditacija NEGALIOJA seansuose Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, atidarymo ir apdovanojimų ceremonijose, specialiuosiuose seansuose.
 1. Vardine Akreditacija gali naudotis tik joje nurodytas asmuo. Pažeidus šią taisyklę, Akreditacija panaikinama.
 1. Organizatoriai pasilieka teisę anuliuoti Akreditaciją, jei bus nesilaikoma šių taisyklių.
 1. Kilus klausimų dėl Akreditacijos naudojimo, prašome Festivalio metu kreiptis į informacijos centrą, esantį kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ (Savanorių pr. 7, Vilnius). Informacijos centro darbo laikas festivalio laikotarpiu: darbo dienomis nuo 15 val. iki 23 val., savaitgaliais – nuo 10.30 iki 23 val.
 1. Pinigai už įsigytą Akreditaciją grąžinami neįvykus festivaliui.
 1. Praradus ar pažeidus Akreditaciją, prašome apie tai nedelsiant pranešti Festivalio organizatoriams el. paštu [email protected] 

Akredituotiems žiūrovams rezervavome šias eiles Forum Cinemas Vingis salėse*:
S01 – 5 ir 6 eilės
iLUXE – 6 eilė
S06 – 12 ir 13 eilė
S07, S08, S09, S10, S11, S12 – 7 ir 8 eilės.
*Specialiuosiuose festivalio seansuose (pvz. Lietuviškos premjeros) akreditacijų eilių kiekis gali kisti.

Vilniaus miesto kino festivalio „Kino pavasaris“ komanda

Rekomenduojame

 • DIDIEJI PARTNERIAI
 • FESTIVALĮ IŠ DALIES FINANSUOJA