kovo 16–26d.
Meeting Point

Meeting Point - Vilnius 2023

2023 m. „Meeting Point – Vilnius“ vyks kovo 20 – 22 d. Vilniuje

 

Tarptautinis kino industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ 2023

„Meeting Point – Vilnius“ (liet. „Susitikimo taškas – Vilnius“, toliau – MPV)– tai tęstintis audiovizualinės industrijos renginys, skirtas atrasti, plėtoti ir remti Europos talentus ir kuriamus debiutinius filmus. Juo siekiama sukurti tinklą tarp skirtingų Europos makroregionų: nuo Baltijos šalių iki Pietryčių Europos, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos.

 

Pagrindiniai MPV renginiai:

  • Filmų projektų pristatymai „Coming Soon“ (liet. „Greitai matysite“) sesijoje

Dvidešimties atrinktų debiutinių vėlyvoje vystymo ar postprodukcijos stadijoje filmų kūrėjai turės galimybę pristatyti savo projektus kino industrijos bendruomenei ir dalyvauti individualiuose susitikimuose.

Vaidybinių, dokumentinių ir animacinių ilgametražių filmų, kuriuos numatoma užbaigti ir pristatyti 2023 m. arba 2024 m. pradžioje, kūrėjai labai kviečiami teikti paraiškas!

  • „Industry Screening“ (liet. „Industrijos peržiūros“) platforma

Platforma, išimtinai skirta festivalių programų sudarytojams, platintojams, pardavimų ir užsakymų vadovams, kurie čia specialiuose seansuose galės peržiūrėti geriausius būsimus Baltijos šalių kino projektus. 

  •  „Talks on Tomorrow“ (liet. „Pokalbiai apie rytdieną“) – viešos diskusijos ir įkvepiantys pokalbiai

Ekspertų diskusijų serija, skirta audiovizualinės industrijos šiuolaikinėms ir ateities tendencijoms.

  •  „Talentų lizdas“

Talentų vystymo iniciatyva, skirta atrasti ir puoselėti jaunus profesionalus iš Baltijos regiono, Rytų Europos ir Kaukazo šalių.

Atrinktiems pradedantiesiems scenaristams, aktoriams, prodiuseriams ir kino kritikams iš Baltijos, Rytų Europos ar Kaukazo regiono šalių bus suteikta galimybė prisijungti prie kino industrijos per jiems dedikuotas paskaitas, susitikimus su sprendimus priimančiais asmenimis ir ryšiams užmegzti skirtus renginius. 

 

Užklausas prašom siųsti: [email protected] 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.