2024 Kovo 14-27 d.
Meniu Meniu

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) Sutikdami naudoti slapukus, leisite mums užtikrinti patogesnį naršymą mūsų svetainėje ir pateikti jums aktualiausią informaciją. Sužinoti daugiau.

Sutinku

Geležiniai gniaužtai

The Iron Claw

Biografinė drama

Režisierius: Sean Durkin
Scenarijus: Sean Durkin
Vaidina: Zac Efron, Lily James, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Holt McCallany
Šalis: JAV, UK
Trukmė: 2 h 12 min
Amžiaus cenzas: N-16
Filmo kalba: anglų
Filmą vertė: Marius Juknevičius
Subtitrai: lietuvių

Naujausias kino studijos A24 hitas – tikrais faktais paremta vienos šeimos užmojų, triumfo ir prakeiksmo istorija. Von Erichų šeimos galva – griežtas teksasietis (akt. Holt McCallany), pasiryžęs padaryti viską, kad keturi jo sūnūs sporte pasiektų tai, ko pačiam nepavyko. Ambicijos tampa prakeiksmu – likimo išbandymai smogia vienas po kito, išjudindami broliškų santykių ir amerikietiškos svajonės pamatus, o šeimos namus paversdami kovos ringu. Kūrinys, kurį atlikėja Adele pavadino geriausiu matytu filmu, kelia ir griežto auklėjimo kainos klausimą.

Už emocinį nokautą garantuojančios sagos apie kovą dėl meilės, dėmesio ir pripažinimo stovi tikra kino svajonių komanda. Tai psichologinių trilerių meistras, režisierius ir scenarijaus autorius Sean Durkin, dramos „Sauliaus sūnus“ (Son of Saul) operatorius Mátyás Erdély ir fantastiškas aktorių tandemas: širdžių daužytojas Zac Efron, serialo „Lokys“ (The Bear) žvaigždė ir naujasis „Calvin Klein“ veidas Jeremy Allen White, juostoje „Liūdesio trikampis“ (Triangle of Sadness) sužibėjęs Harris Dickinson ir vyriškoje kompanijoje spindinti Lily James.

Išvysk kino teatruose

Vilnius
„Forum Cinemas“
„Multikino“
„Apollo“
„Pasaka“

Kaunas
„Cinamon“
„Romuva“
„Forum Cinemas“

Panevėžys
„Apollo“
„Garsas“

Marijampolė
„Spindulys“

Varėna
„Varėnos kino teatras“

Anykščiai
„Anykščių kultūros centras“ 

Šilutė
„Šilutės kultūros ir pramogų centras“

Visaginas
„Visagino kultūros centras“

Vilkaviškis
„Vilkaviškio kultūros centras“

Rekomenduojame

  • DIDIEJI PARTNERIAI
  • FESTIVALĮ IŠ DALIES FINANSUOJA