balandžio 30 - gegužės 6 d.
VASAROS KINAS

Netikėti kino seansai po atviru dangumi

„Kino pavasaris“ kartu su „Cgates“ pristato didelio pasisekimo ir tūkstančių žiūrovų sulaukusio renginių ciklo „Vasaros kinas“ trečiąjį sezoną. Netikėti kino seansai po atviru dangumi, pasiilgtas bendrumo jausmas ir ryškiausios festivalio „Kino pavasaris“ juostos.

Trečiasis nemokamas „Vasaros kino“ renginys – jau RUGPJŪČIO 4 d. atsinaujinusiame Reformatų sode.

 

Programa:

18.15 val. renginio pradžia;
18.45 val. dokumentika apie garsiąją klimato krizės aktyvistę Gretą Thunberg AŠ ESU GRETA;
21.00 val. skandinavišką detektyvą primenanti tikra istorija TAPYTOJA IR VAGIS

*Filmai rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais.  

Sek naujienas gyvai!

 


Norime paprašyti būti sąmoningais ir renginio metu nevaikščioti aptvertose vietose, saugoti augmeniją, išeinant erdvę palikti švarią, o taip pat prisiminti, kad būsime Evangelikų reformatų bendruomenei svarbioje vietoje, tad elkimės pagarbiai ir atsakingai.

Renginio erdvėje veiks gėrimų bei užkandžių baras. Nepamirškite pasirūpinti apsauga nuo saulės ir pledais, o nuo kitų pledų prašysime laikytis saugaus vieno metro atstumo.

Esant blogam orui, renginys bus perkeltas į kitą dieną. Apie pasikeitimus, jei tokių bus, pranešime savo feisbuko paskyroje, kviečiame sekti naujienas https://www.facebook.com/kinopavasaris.lt.

Dėl ribotų automobilių stovėjimo vietų miesto centre, į seansus rekomenduojame atvykti pėsčiomis, dviračiu, paspirtuku, taksi ar viešuoju transportu


 

 

 


„Vasaros kino“ seansai yra fotografuojami ir filmuojami VšĮ „Kino pavasaris” rinkodariniais tikslais. Daugiau informacijos rasite www.kinopavasaris.lt/lt/taisykles 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.