Susitikimai su kūrėjais

VILNIUS

KOVO 30 D.

18:45 (FC Vingis 8 salė) „Įelektrinti kūnai“ – dalyvauja režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris Marcelo Caetano.

KOVO 31 D.

16:45 (FC Vingis, 11 salė) „Trumpas konkursas: Svajonė“ – dalyvauja filmo „Kaukai“ režisierius Gediminas Šiaulys

17:00 (Skalvija) „Holivudas pasiūlė per mažai“ – po filmo vyks diskusija su režisieriumi Rimantu Oičenka, filmo pagrindiniu veikėju Valdemaru Isoda, operatoriumi Algimantu Mikutėnu. Diskusiją moderuos „Skalvijos“ kino centro programos sudarytoja Sonata Žalneravičiūte.

17:30 (FC Vingis 8 salė) „Derintojas“ — dalyvaujas filmo režisierius ir scenarijaus autorius Adrianas Sitaru

18:45 (FC Vingis 6 salė) „Vakarykštės gėlės“ – dalyvauja režisierius, prodiuseris ir scenarijaus autorius Chrisas Krausas.

19:00 (FC Vingis 11 salė) „Užtvanka“ – dalyvauja filmo režisierė Laura Schroeder ir pagrindinė aktorė Lolita Chammah.

19:30 (Pasaka mažoji salė) „Trumpas konkursas: Šeima“ – dalyvauja filmo „Budėjimas“ režisierius Karolis Kaupinis

BALANDŽIO 1 D.

11:00 (FC 3 salė) „Palaukit mūsų!“ – dalyvauja filmo režisierė ir scenarijaus autorė Sigrid Klausmann.

15:45 (Pasaka mažoji salė) „Trumpas konkursas: Trileris“ –  dalyvauja filmo „Po mirties, prieš pragarą“ režisierius Tomas Ramanauskas.

16:15 (Pasaka didžioji salė) „Paskutinė šeima“ – dalyvauja režisierius Janas P. Matuszyńskis.

19:45 (FC Vingis Telia salė) „Moteris ir ledynas“ – dalyvauja režisierius ir scenarijaus autorius Audrius Stonys ir operatorius Audrius Kemežys.

BALANDŽIO 2 D.

13:45 (FC Vingis 3 salė) „Mama, kas vakarienei“ — dalyvauja filmo režisierė Mitsuhito Shiraha ir prodiuseris Hiroyuki Takase

15:30 (FC Vingis 10 salė) „Demoniškos tavo akys“ – dalyvauja režisierius Pedro Aguilera.

16:45 (FC Vingis 5 salė) „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ – dalyvauja filmo režisierė ir scenarijaus autorė Anne Magnussen, prodiuserė Živilė Gallego, aktoriai Justas Valinskas, Valda Bičkutė ir Anastasija Marčenkaitė

18:00 (FC Vingis 9 salė) „Parkas“ – dalyvauja režisierė ir scenarijaus autorė Sofia Exarchou.

18:30 (Pasaka didžioji salė) „Paskutinė šeima“ – dalyvauja režisierius Janas P. Matuszyńskis.

19:00 (FC Vingis 11 salė) „Adata po slenksčiu“ – dalyvauja režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris Ivanas Marinovićius.

19:00 (FC Vingis 3 salė) „Žmonės, kurie ne aš“ – dalyvauja režisierė, scenarijaus autorė, pagrindinė aktorė ir prodiuserė Hadas Ben Aroya.

20:30 (FC Vingis 8 salė) „Derintojas“ — dalyvauja filmo režisierius ir scenarijaus autorius Adrianas Sitaru

21:15 (FC Vingis 6 salė) „Vakarykštės gėlės“ – dalyvauja režisierius, prodiuseris ir scenarijaus autorius Chrisas Krausas.

21:15 (FC Vingis 11 salė) „Užtvanka“ – dalyvauja filmo režisierė Laura Schroeder. 

21:15 (Pasaka didžioji salė) „Apsimetėliai“ – dalyvauja filmo režsierius Vallo Toomla ir operatorius Erikas Põllumaa.

BALANDŽIO 3 D.

14:30 (FC Vingis 10 salė) „Austerlicas“ – dalyvauja režisierius, prodiuseris ir scenarijaus autorius Sergejus Loznitsa, montažo režisierius Danielius Kokanauskis ir garso režisierius Vladimiras Golovnitskis.

17:30 (FC Vingis 8 salė) „Nespoksok į mano lėkštę“ – dalyvauja režisierė ir scenarijaus autorė Hana Jušić.

18:30 (Skalvija) „Austerlicas“ – dalyvauja režisierius, prodiuseris ir scenarijaus autorius Sergejus Loznitsa.

19:00 (FC Vingis 9 salė) „Atsiprašymas“ – dalyvauja režisierė Tiffany Hsiung.

20:00 (FC Vingis 8 salė) „Žaidimų aikštelė“ dalyvauja filmo režisierius Bartosz M. Kowalski.

21:00 (FC Vingis 10 salė) „Giminaičiai“ – dalyvauja režisierius ir scenarijaus autorius Vitalijus Manskis.

BALANDŽIO 4 D.

16:45 (FC Vingis 12 salė) „Iliuminacija“ – dalyvauja režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris Krzysztofas Zanussi.

17:00 (Pasaka mažoji salė) „Studentų konkursas“ – dalyvauja filmo „Mažoji elegija“ režisierė ir scenarijaus autorė Ieva Lukauskaitė.

18:30 (FC Vingis 8 salė) „Purvas“ -- dalyvauja filmo režisierė Tereza Nvotová.

18:30 (Skalvija) „Giminaičiai“ – dalyvauja režisierius ir scenarijaus autorius Vitalijus Manskis.

18:30 (FC Vingis 10 salė) „Žmonės, kurie ne aš“ – dalyvauja režisierė, scenarijaus autorė, pagrindinė aktorė ir prodiuserė Hadas Ben Aroya.

18:45 (Pasaka mažoji salė) „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ – dalyvauja filmo režisierė ir scenarijaus autorė Anne Magnussen, prodiuserė Živilė Gallego ir aktorius Justas Valinskas.

19:00 (FC Vingis 11 salė) „Šlovė“ – dalyvauja aktorė Margita Gosheva.

19:15 (Pasaka didžioji salė) „Apsimetėliai“ – dalyvauja filmo kūrybinė grupė.

19:30 (FC Vingis 9 salė) „Rekviem poniai J“– dalyvauja aktorė Mirjana Karanović.

20:45 (FC Vingis 8 salė) „Parkas“ – dalyvauja režisierė ir scenacijaus autorė Sofia Exarchou.

20:45 (FC Vingis 10 salė) „Voluinė“ dalyvauja režisierius Wojciechas Smarzowskis ir aktorius Arkadiusz Jakubik.

21:15 (FC Vingis 12 salė) „Mama“ – dalyvauja režisierė Kadri Kõusaar.

BALANDŽIO 5 D.

16:45 (Pasaka didžioji salė) „Lietuvių filmų premjeros“ – dalyvauja filmo „Atmink, iš molio esi“ režisierė ir prodiuserė Elvina Nevardauskaitė, filmo „Troškimas, kad pavyktų“ režisierė ir prodiuserė Gerda Paliušytė.

16:45 (FC Vingis 11 salė) „Girių karalaitis“ dalyvauja filmo režisierius Kuba Czekaj.

17:15 (FC Vingis 12 salė) „Atsiprašymas“ – dalyvauja režisierė Tiffany Hsiung.

17:45 (FC Vingis TELIA) „Pėdsakas“ - filmą pristato jo prodiuseris Krzysztofas Zanussis. 

18:30 (FC Vingis 3 salė) Rekviem poniai J“– dalyvauja aktorė Mirjana Karanović.

18:30 (Pasaka didžioji salė) „Paskutinė šeima“ – dalyvauja aktorius Dawidas Ogrodnikas.

18:45 (FC Vingis 10 salė) „Demoniškos tavo akys“ – dalyvauja režisierius Pedro Aguilera.

19:00 (FC Vingis 9 salė) „Austerlicas“ – dalyvauja režisierius, prodiuseris ir scenarijaus autorius Sergejus Loznitsa, montažo režisierius Danielius Kokanauskis ir garso režisierius Vladimiras Golovnitskis.

19:15 (FC Vingis 11 salė) „Adata po slenksčiu“ – dalyvauja režisierius ir scenarijaus autorius Ivanas Marinovićius.

19:30 (FC Vingis 8 salė) „Nespoksok į mano lėkštę“ – dalyvauja režisierė Hana Jušić.

19:45 (FC Vingis 12 salė) Mama“ – dalyvauja režisierė Kadri Kõusaar.

20:45 (Pasaka mažoji salė) „Iliuminacija“ – dalyvauja režisierius, scenarijaus autorius ir prodiuseris Krzysztofas Zanussi.

21:15 (Pasaka didžioji salė) „Šlovė“ – dalyvauja aktorė Margita Gosheva. 

KAUNAS

BALANDŽIO 2 D.

16:45 (FC Kaunas 3 salė) „Atsiprašymas“ – dalyvauja režisierė Tiffany Hsiung.

BALANDŽIO 3 D.

18:00 (Romuva) „Žmogus, kuris mokėjo 75 kalbas“ – dalyvauja filmo režisierė ir scenarijaus autorė Anne Magnussen, prodiuserė Živilė Gallego ir aktorius Justas Valinskas.

20:00 (Romuva) „Šlovė“ – dalyvauja aktorė Margita Gosheva.

BALANDŽIO 4 D.

18:00 (FC Kaunas 2 salė) „Paskutinė šeima“ – dalyvauja aktorius Dawidas Ogrodnikas.