Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies) Sutikdami naudoti slapukus, leisite mums užtikrinti patogesnį naršymą mūsų svetainėje ir pateikti jums aktualiausią informaciją. Sužinoti daugiau.

Sutinku
Kinas kieme: „Kryčio anatomija“ | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Kinas kieme: „Kryčio anatomija“ | Kino pavasaris x Vasaros terasa

 • Vieta
  Vilnius
 • Data
  2024 liepos 26 d.
 • Laikas
  19 val.

Romantiškiausi pasimatymai iš kino teatro vasarai išsikėlė po atviru dangumi! „Kino pavasario“ ir „Vasaros terasos“ komandos pristato vasaros seriją „Kinas kieme“. Joje – žiūroviškiausias festivalinis kinas, geriausi lietuviški filmai ir „A24“ studijos perliukai.

Šiame seanse pasijusite lyg teismo salėje – įdomu, kurią pusę pasirinksite? „Oskaru“ už geriausią originalų scenarijų įvertintas prancūzų filmas „Kryčio anatomija“ verčia muistytis kėdėje ir nepalieka abejingų. Nenuostabu, kad „Auksine palmės šakele“ Kanuose apdovanota juosta tapo vienu aptariamiausių šiemetinio „Kino pavasario“ filmų.

 

APIE FILMĄ

Pastaruosius metus rašytoja Sandra, jos vyras Samuelis ir jų sūnus Danielis gyveno atokiame Prancūzijos Alpių miestelyje. Vieną dieną Samuelis randamas negyvas sniege prie jų namo ir Sandra tampa pagrindine įtariamąja.

Prasidėjęs teismo procesas pamažu virsta viešu Sandros ir Samuelio sudėtingų santykių nagrinėjimu, o tyrimo eiga priklauso nuo jų neregio sūnaus parodymų. 2023 metais Kanų „Auksine palmės šakele“ apdovanota juosta „Kryčio anatomija“ yra intriguojanti teismo drama su psichologinio trilerio elementais.

Pasaulinė filmo premjera įvyko Kanų kino festivalyje, ten jis pelnė „Auksinę palmės šakelę“, o vėliau už originalų scenarijų gavo ir „Oskarą“ bei daugiau prestižinių kino apdovanojimų.

Filmas rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

Programa

 • 2024-07-26
  Vasaros terasa
  18:00
  Vartai
  19:00
  Seanso pradžia (filmo trukmė 2 h 31 min)

Rekomenduojame

 • DIDIEJI PARTNERIAI
 • FESTIVALĮ IŠ DALIES FINANSUOJA