kovo 16–26d.
BILIETAI

Žiūrovo akreditacija

VILNIAUS MIESTO KINO FESTIVALIO „KINO PAVASARIS“ 

ŽIŪROVO AKREDITACIJŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS 

 

 1. Akreditacija suteikia teisę neribotai lankytis Vilniaus miesto kino festivalio Kino pavasaris 2023, vyksiančio 2023 m. kovo 1626 d. (toliau Festivalis), programos filmuose tik kino teatre Forum Cinemas Vingis (Savanorių pr. 7, Vilnius) 

 1. Akreditacija aktyvi viso Festivalio metu, t. y. 2023 m. kovo 1626 d. 

 1. Akreditaciją turintiems asmenims vietų skaičius kino teatrForum Cinemas Vingis“ kino salėse yra ribotas, tad akreditacija negarantuoja vietos kino salėje.Norėdami užsitikrinti vietą kino salėje, prašome atvykti 15 min. prieš seansą ir palaukti eilėje, skirtoje asmenims su akreditacija.Jei kino salėje nebeliko vietų jūsų pasirinktame seanse, rekomenduojame rinktis kitą artimiausią seansą.  

 1. Kad patektumėte į kino seansą, atvykę prie kino salės turite parodyti savo akreditaciją Festivalio savanoriui, kuris nuskenuos ir patikrins jūsų akreditaciją.  

 1. Į kino seansą gali patekti tiek akredituotų asmenų, kiek toje salėje yra rezervuota vietų akredituotiems asmenims (nuo 30 iki 128 vietų, priklausomai nuo salės dydžio). 

 1. Į kino salę įleidžiami pirmi atėję asmenys, turintys akreditaciją ir užėmę vietas, skirtas akreditaciją turintiems asmenims, likusieji asmenys, nors ir turintys akreditaciją,dėl kino teatro Forum Cinemas Vingis“ priešgaisrinės saugos taisyklėse numatytų reikalavimų į salę griežtai neįleidžiami.Salėje sėdima tik ant kėdžių, sėdėti ant grindų ar stovėti griežtai draudžiama. 

 1. Akreditacija NEGALIOJA festivalio atidarymo ir apdovanojimų ceremonijose. 

 1. Vardine akreditacija gali naudotis tik joje nurodytas asmuo. Pažeidus šią taisyklę, akreditacija panaikinama. 

 1. Organizatoriai pasilieka teisę anuliuoti akreditaciją, jei bus nesilaikoma šių taisyklių. 

 1. Kilus klausimų dėl akreditacijos naudojimo, prašome Festivalio metu kreiptis į informacijos centrą, esantį Forum Cinemas Vingis kino teatre adresu: Savanorių pr. 7, Vilnius. Informacijos centro darbo laikas festivalio laikotarpiu: darbo dienomis nuo 15 val. iki 23 val., savaitgaliais nuo 10.30 iki 23 val 

 1. Pinigai už įsigytą akreditaciją grąžinami neįvykus festivaliui. 

 1. Praradus ar pažeidus akreditaciją, prašome apie tai nedelsiant pranešti Festivalio organizatoriams: 

  [email protected] 

 

 

Vilniaus miesto kino festivalio „Kino pavasaris“ komanda

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.