kovo 16 - 26d.
Prisidėti

Pasiūlymas įmonėms

ŠVENTINIAI KINO PAVASARIO BILIETAI

Kinas turi didžiulę galią įkvėpti, tad kviečiame dovanoti prasmingas patirtis jūsų darbuotojams ir partneriams. Didžiųjų metų švenčių proga pradžiuginkite išankstiniais festivalio bilietų rinkiniais šventinėje pakuotėje!

Bilietus bus galima išsikeisti į pasirinktus filmų seansus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Šiaulių „Forum Cinemas” kino teatruose. Bilietai bus keičiami kino teatrų kasose arba internetu, o jų kiekį pakuotėje galite rinktis: 1, 2, 5 ir daugiau vienetų.

Pasiūlymo kaina priklauso nuo įsigyjamo bilietų kiekio – susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir gaukite individualų pasiūlymą.

 

FILMŲ PRISTATYMAS JŪSŲ DARBO VIETOJE

Įmonėms, įsigijusioms daugiau nei 150 „Kino pavasario“ išankstinių bilietų, surengiame nemokamą festivalio filmų pristatymą jų biuruose. Pristatymo metu festivalio komandos atstovas papasakoja apie „Kino pavasarį“, festivalio idėją bei pateikia filmų rekomendacijų.


Tokiu būdu įsigijusiems abonementus tampa lengviau išsirinkti norimus pamatyti filmus iš gausios jų programos (daugiau nei 60 ilgametražių filmų). Su įmonėmis dirbdami jau ne vienerius metus pastebime, kad kinas dažnai tampa komandos narius vienijančiu pomėgiu, jų diskusijas provokuojančia tema.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti įvairius papildomus scenarijus, praturtinančius kino patirtis. Susisiekite su mumis ir rasime tinkamiausią sprendimą jūsų komandai:

Ieva Streižytė
Pardavimų projektų vadovė
[email protected], t. +370 6 299 0368

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.