kovo 14–27d.
RENGINIAI

Kino seansai LNOBT

Iš džiaugsmo, nuostabos ar jaudulio šokančios emocijos ir didžiausio ekrano verti įspūdžiai – kol baletas atsikvepia, į operos sceną žengia įkvepiantys 29-ojo KINO PAVASARIO filmų seansai.

Kovo 2-3 d. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras vienam savaitgaliui taps erdviausia šalies kino sale. LNOBT sienas drebinantys gyvi muzikiniai pasirodymai, nesenstanti kino klasika ar gausybę tarptautinių apdovanojimų susišlavę artėjančio KINO PAVASARIO filmai – tavęs laukia ypatingos kultūrinės patirtys.
 
Ruošk suknelę ar kostiumą ir susipažink su repertuaru.
 
— Didieji KINO PAVASARIO partneriai – ERGO ir Telia Play. Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras, Vilniaus miesto savivaldybė, Kūrybiška Europa MEDIA.

REPERTUARAS

Kovo 2 d. (šeštadienis)

12:00 „Blogis (ne)egzistuoja“ išankstinė premjera (filmas originalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais)
14:45 Ryuichi Sakamoto filmo-koncerto „Opus“ išankstinė premjera
23:00 Naktinis „Häxan“ seansas su gyvu Manfredo garso takeliu

 

Kovo 3 d. (sekmadienis)

12:00 Charlie Chaplin „Aukso karštligė“ su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru
15:00 
„Kryčio anatomija“ išankstinė premjera (filmas originalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais)
19:00 
„Monstras“ išankstinė premjera (filmas originalo kalba su lietuviškais ir angliškais subtitrais)

Bilietus rasi čia

Išankstiniai festivalio bilietai į specialiuosius seansus LNOBT nekeičiami. Prasidėjus festivalio bilietų prekybai, išankstinius galėsite išsikeisti į pasirinktų filmų seansus kovo 14-27 d. kino teatruose „Forum Cinemas“.

Blogis (ne)egzistuoja (Evil does not exist)
Režisierius Ryusuke Hamaguchi (2023 m.)
Meditacinis Japonijos meistro Ryusuke Hamaguchi filmas „Blogis (ne)egzistuoja“, Venecijos kino festivalyje įvertintas specialiuoju žiuri prizu. Su gamtos pasaka lyginamo filmo kūryba prasidėjo nuo muzikos, tad seansas operoje įgaus ir papildomą prasmę.
RYUICHI SAKAMOTO | OPUS
Režisierius Neo Sora (2023 m.)
Paskutinis genialaus kompozitoriaus Ryuichi Sakamoto koncertas-filmas, įamžintas jo sūnaus kameros – jautri muzikinė kelionė „Opus“. Tavęs laukia kvapą gniaužianti ar ašarą spaudžianti patirtis.
Naktinis „Häxan“ seansas su gyvu Manfredo garso takeliu
Režisierius Benjamin Christensen (1922 m.)
Šįkart žiūrovų emocijas šokdins ne tik legendinis, nebylus siaubo filmas „Häxan“ (1922 m.), bet ir vienas svarbiausių Lietuvos elektroninės muzikos veidų – Manfredas, kuris specialiai šiam seansusi sukūrė muzikos takelį. Tamsa, mistika ir šaižūs klyksmai belaukiant vidurnakčio – operos sienos tokio demoniško tandemo dar negirdėjo.
Aukso karštligė su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru
Režisierius Charles Chaplin (1925 m.)
Charlie Chaplin ir jo nesenstanti klasika, jau trečius metus iš eilės LNOBT erdves užpildysiantys šiluma ir juoku. Tai filmas visai šeimai „Aukso karštligė“, kurio originalų garso takelį gyvai atliks Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, legendinio režisieriaus filmams ir vėl suteiksiantis unikaliais tonais alsuojančių spalvų.
Monstras (Monster)
Režisierius Hirokazu Kore-eda (2023 m.)
Festivalio žiūrovų numylėtinio, „Vagiliautojų“ režisieriaus Hirokazu Kore-eda naujoji drama „Monstras“, Kanų kino festivalyje apdovanota už geriausią scenarijų. Tai – paskutinis filmas, kuriam garso takelį kūrė legendinis japonų kompozitorius Ryuichi Sakamoto.
Kryčio anatomija (Anatomy of a fall)
Režisierė Justine Triet (2023 m.)
Šįkart LNOBT susirinkusių žiūrovų emocijas šokdins „Auksinę palmės šakelę“ Kanuose nuskynusi, 5 „Oskarams“ nominuota teismo drama „Kryčio anatomija“.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.