kovo 14–27d.
Prisidėti

Savanorystė 2024 m.

Festivalį kurkime kartu – tapk Kino pavasario savanoriu

Be jūsų nebūtų mūsų – kasmet į KINO PAVASARIO komandą prisijungia šimtai savanorių, kuriančių vieną įsimintiniausių kultūros renginių šalyje. Tavo meile kinui spindinčių akių mums prireiks ir šiemet!

Bendrauti su ištikimais kino mylėtojais, rekomenduoti geriausius metų filmus, pasitikti garsiausius režisierius ar aktorius ir prisidėti prie ryškių renginių įgyvendinimo – savanoriai pilna koja įsitraukia į festivalio ūžesį ir iš arti pamato visą KINO PAVASARIO vidinę virtuvę.

Prisijungus prie komandos, tavęs lauks specialūs filmų seansai ir galimybė nemokamai žiūrėti festivalio filmus, trankūs vakarėliai, nepamirštamos pažintys su kino ir kultūros pasaulio grandais, ypatinga savanorių diena bei dar daugiau.

Junkis ir tapk kino teatrų žvaigžde ar geriausiu įžymybių draugu, etatiniu renginių dalyviu ar apklausų ekspertu ir pamatyk KINO PAVASARĮ kitomis akimis! Visas savanorių pareigas ir jų aprašymus rasi apačioje.

Savanoriauti kviečiame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, festivalis vyks 2024 m. kovo 14–27 d. 

Savanoriu gali tapti nuo 16 m.

Registracija pasibaigusi.


Svajonių savanorių komandos nariai priklauso vienai iš šių grupių. Susipažink su skirtingais amplua ir pildyk savanorio anketą.

 1. Kino teatro žvaigždė: padėsi užtikrinti, kad kino teatre viskas vyktų sklandžiai ir kiekvienas žiūrovas išeitų su šypsena. Žiūrovų pasitikimas, išlydėjimas, sklandūs kino seansai ir neįtikėtinos svarbos situacijų sprendimas – darbai, kurie kiekvieną dieną atneš vis daugiau džiaugsmo. Be to, galėsi išmokti titruoti kuistitu.

 1. Geriausias įžymybių draugas: būsi kartu su svarbiausiais festivalio svečiais nuo lėktuvo nusileidimo iki festivalio pabaigos. Užtikrinsi, kad svečias būtų vietoje ir laiku bei išsivežtų tik pačius geriausius prisiminimus apie „Kino pavasarį“. 

 1. Meeting point - Vilnius prižiūrėtojas: užduotis atliksi festivalio metu vykstančio industrijos renginio metu, asistuosi dar tik būsimų filmų „pitchų“ metu, suteiksi informaciją konferencijos dalyviams, konsultuosi renginio infocentre.

 1. Renginių dalyvis: prisidėsi prie svarbiausių festivalio renginių techninio įgyvendinimo – tau paklus raudonasis kilimas ir bus vienas juokas sukurti ypatingą atmosferą kuriančias erdves. Taip pat drąsiai nukreipsi svečius, darbuosiesi rūbinėje, kviesi nesidrovėti ir fotografuotis prie fotosienelės. Renginių dalyviu  gali  būti,  jei  esi  pilnametis. 

 1. Pagauk, jei gali: saugūs, bet nepavejami vairuotojai, kurie išvengs kamščių mieste ir pristatys svečią, maistą ar komandos narį į vietą laiku.

 1. Technikos valdovas: tau bus pavaldūs visi festivalio kompiuteriai ir projektoriai. 

 1. Apklausų ekspertas: prieisi prie festivalio lankytojų, pasisveikinsi ir paklausi jų nuomonės apie festivalį, pasišnekėsi apie filmus. 

 1. Festivalio GPS: Jei mėgsti bendrauti, gali parekomenduoti tinkamiausią filmą ir nebijai išmaniųjų technologijų – tavo vieta čia. 

 1. Protokolas: suksiesi kvietimų ir akreditacijų pasaulyje, pasitiksi į specialius renginius atvykusius svečius. 

 1. Opera Star: ne, dainuoti tavęs neprašysime. Tačiau kviesime asistuoti prieš seansus, kurie vyks Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Seansai jame vėl bus rodomi, o salės talpina virš 1000 žiūrovų, kuriems reikės pagalbos. Idealu, jei tomis dienomis (2024 m. kovo 2-3 dienomis), kai seansai rodomi operoje, savanorystei galėtum skirti visą dieną.

 1. Kaunastikos ekspertas: geriausiai išmanai, ką mėgsta ir kur lankosi Kauno žiūrovas, nes ir pats gyveni Kaune. Puikiai susigaudai, kur yra Romuvos kino centras, o kur yra FC Akropolis, tau aiškinti nė nereikia. Esi tikras chameleonas - vieną akimirką gali dalinti rėmėjų dovanas, kitą akimirką padėti žiūrovui surasti savo kėdę ar atrasti atsakymą į jam kylantį klausimą. Dinamiški darbai tau patinka ir netrikdo, o tik leidžia išmokti daugiau. 

 1. Subtitrų sinchrono žvitrioji akis: festivalio filmai verčiami profesionalų. Tačiau kartais juose lieka nepastebėtų dalykų, kurių būti neturėtų. Tavo darbas bus žiūrėti filmus namuose ir pastebėti visus neatitikimus bei pranešti apie juos mums. Tai yra papildoma savanorystės galimybė, jei norėtųsi prisidėti dar iki festivaliui prisidedant.

 1. Klaipėdos šturmanai: vėjų nebijantiems ir nuotykių ieškantiems – kelialapis į kino jūrą. Jei puikiai pažįsti Klaipėdos kino sales, noriai rekomenduotum filmą nepažįstamam, o pasimetusiam žiūrovui lyg švyturys nurodytum kryptį – ši kelionė kaip tik tau. Pažadam ne tik įvairius darbus ar naudingas pažintis, bet ir galimybę festivalį stebėti iš pagrindinio denio. 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.