kovo 16–26d.
REPERTUARAS

Renginiai

 Kovo 17 d., 18.40 val. (filmas) ir 20.00 (vakarėlis)

„Forum Cinemas Vingisir klubas „Soho“

Kino pavasaris x Balaganza
BILIETAI

Ryškių ir ekstravagantiškų patirčių išsiilgusius kino mylėtojus kviečiame į specialų „Boileska“ (rež. Bogna Kowalczyk) seansą, po kurio lauks susitikimas su pagrindiniu filmo herojumi – vyriausia Lenkijos drag karaliene Lulla la Polaca.

Po jo visų filmams, plunksnoms ir blizgučiams neabejingų žiūrovų kartu su Lulla lauksime naktiniame klube SOHO, kuriame vyks „Balaganza Q Factor 2023.

 


 Kovo 18 d., 15 val., 16 val., 17 val., 18 val., 19 val., 20 val.
„Lewben Art Foundation“, Bernardinų g. 6–12

Eksperimentinis filmas-instaliacija: Linija apibrėžianti kūgį
BILIETAI

Konceptualių patirčių ieškantys žiūrovai, kuriems kino teatrų salių negana, turės vienintelę progą sudalyvauti specialiuose „Linija apibrėžianti kūgį“ (rež. Anthony McCall) seansuose Vilniuje. Šis eksperimentinis filmas - instaliacija visuomet yra rodomas pagal jo autoriaus detaliai nurodytas instrukcijas.


Kovo 18 d., 16.45 val. ir kovo 25 d., 15 val., Paupio „Pasaka“

Kino pavasaris tėvams: į PASAKĄ – su vaikais

Kovo 18 d., 16.45 val. filmas „Kitų žmonių vaikai“. BILIETAI
Kovo 25 d., 15.00 val. filmas „Po saulės“. BILIETAI

Kino salėje jūsų lauks patogūs foteliai, pilnai neužgesintos šviesos ir sumažintas įprastas garso lygis – kad tiek suaugę, tiek vaikai seanso metu jaustųsi kuo jaukiau ir ramiau. Į salę galėsite įvažiuoti su mažesnio dydžio vėžimėliu, taip pat joje bus galima maitinti krūtimi. Tiesa, „rimtesniais“ patiekalais – košytėmis ar tyrelėmis – vaikus prašysime pamaitinti prieš seansą.

 


Kovo 18–19 d., „Forum Cinemas Vingis, „Romuva“, Paupio „Pasaka“

Vaikams – TRUMPAI

Kovo 18 d., 11.15 val., „Forum Cinemas Vingis“. BILIETAI
Kovo 18 d., 12.30 val., „Romuva“ (Kaunas). BILIETAI
Kovo 19 d., 11.30 val., Paupio „Pasaka“. BILIETAI

Pirmąjį festivalio savaitgalį, kovo 18-19 d., mažuosius Vilniaus ir Kauno žiūrovus pakviesime į žaismingą 6 trumpųjų filmų programą VAIKAMS – TRUMPAI. Ji džiugins ne tik išradinga ir ryškiaspalve animacija, bet ir svarbiomis temomis, kurios įkvėps ne vieną pokalbį su vaikais.

Dalį šių filmų galėsite išvysti ir BE GALO TRUMPAI seanse MO muziejuje (kovo 25-26 d.) bei PAČIOS TRUMPIAUSIOS NAKTIES metu kovo 25 d.

 


Kovo 19 d., 12.00 val., AKROPOLIS Kaunas, prie 3A išėjimo

Šeimų sekmadienis su „Kino pavasariu“
BILIETAI

Pirmąjį festivalio sekmadienį KINO PAVASARIS visus mažuosius kauniečius ir miesto lankytojus kviečia patirti įsimintiną dieną Kauno „Akropolyje“.

„Forum Cinemas“ kino teatre 12 val. tėvelių ir jų atžalų lauks pagal tikrą istoriją sukurtas nuotykingas filmas apie kelionę į Šiaurės ašigalį, kurio dėmesio centre – narsi šunytė „Titina“. Po filmo mažuosius žiūrovus pasitiks personažai, primenantys filme esančius veikėjus ir palydės į žaidimų ir pramogų erdvę.

 


Kovo 20 d., 16.15 val., „Forum Cinemas Vingis“, 12 salė

„Youngblood“ Kino pavasaryje
REGISTRACIJA  (tik Youngblood ir Skalvijos studentams)
BILIETAI

Festivalio „Kino pavasaris“ metu įvyks speciali Youngblood kino mokyklos paskaita, kurią ves Youngblood dėstytojai – režisierė, scenaristė Marija Kavtaradzė ir operatorius, režisierius Vytautas Katkus. Paskaita vyks prieš festivalio atidarymo filmų, „Uogos“ ir „Po saulės“, kino seansą.

Youngblood ir Skalvijos studentams dalyvavimas – nemokamas, kitiems – reikalingas bilietas į filmą.

 


Kovo 25 d–26 d., nuo 10.30 val., MO muziejus

Be galo trumpai
BILIETAI

Antrąjį festivalio savaitgalį, kovo 25–26 d. MO muziejus taps trumpametražių filmų meka.Čia „suksis“ 9 valandų trukmės seansas, kuriame bus parodyti NET 36 šių metų KINO PAVASARIO trumpametražiai filmai. Tad jei seanso metu išalksi, ištrokši, pašauks gamta ar paskambins mama, nesijaudink – sugrįžti prie ekrano galėsi vėl ir vėl. Be to, su tuo pačiu bilietu galėsi lankytis abi dienas.

 


Kovo 25 d., 21.40 val., „Forum Cinemas Vingis“

Pati trumpiausia naktis
BILIETAI

Konspiracijos teorijos, paslaptingi gyvūnai, vienas kitą iš proto vedantys kaimynai ar siurrealistinės atostogos Ispanijoje – tik siauras žvilgsnis į PAČIOS TRUMPIAUSIOS NAKTIES repertuarą, sukelsiantį pavojingą norą kino teatre išbūti iki vėlyvos nakties bei nenorą iš ten ištrūkti.

Jau kovo 25 d. tavęs ir tavo draugų lauks daugiau kaip 4 valandos trumpojo kino – 11 šmaikščiausių ir keisčiausių TRUMPO KONKURSO filmų bei dar 9 būtent šiam seansui atrinkti režisierių darbai.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.