Grįžti atgal

Bet kokia kaina

Hell or High Water

2016 / Jungtinės Valstijos / 104 min / N-16
8.3
Iš viso balsų: 55, vidurkis: 8.3
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Bet kokia kaina on IMDb
Režisierius - David Mackenzie
Scenarijaus autoriai - Taylor Sheridan
Aktoriai - Ben Foster, Chris Pine, Jeff Bridges, Katy Mixon, Gil Birmingham
Prodiuseriai - Peter Berg, Carla Hacken, Sidney Kimmel, John Penotti, Jim Tauber, Julie Yorn
Operatorius - Giles Nuttgens
Montažas - Jake Roberts
Kompozitoriai - Nick Cave, Warren Ellis
Pardavimo agentas - Sierra/Affinity, Acme Film
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

Vakarų Teksase riba tarp dorų žmonių ir įstatymų laužytojų jau seniai yra išnykusi. Du broliai: Tobis – išsiskyręs tėvas, besistengiantis dėl savo sūnų ateities, ir Taneris – ūmaus charakterio buvęs kalinys, kuriam vieni niekai nuspausti šautuvo gaiduką, susivienija, kad apvogtų vieną Vakarų banką, kuris dėl įsiskolinimo nori atimti brolių šeimos žemes. Kai akivaizdu, jog gyvenimas pagal įstatymus nežada šviesios ateities, broliai savo kelią į ateitį skinasi kitaip. Tačiau preciziškas keršto scenarijus sklandžiai pildosi tol, kol bylos imasi neskrupulingas Teksaso reindžeris, prieš išeidamas į pensiją siekiantis įvykdyti paskutinį teisingumą.

„Tai be galo stilingas filmas, kuriame dera kairuoliškos idėjos su niekada nepavedančiais žanrinio kino tropais. Nicko Cave’o kurtas garso takelis idealiai „susigroja“ su vaizdinga Mackenzie režisūra ir, nepaisant ilogiškumo, kuria labai įtaigų filmo pasaulį, į kurį be galo gera pasinerti.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Nešvarūs deimantai“ (1994, trumpametražis), „Norėti ir gauti“ (1995, trumpametražis), „Kalifornijos saulė“ (1997, trumpametražis), „Kūliavirstis“ (2000, trumpametražis), „Paskutinė didžioji dykuma“ (2002), „Jaunasis Adamas“ (2003), „Beprotnamis“ (2005), „Halamas Fo“ (2007, „Kino pavasaris“), „Mergišius“ (2009), „Tikri pojūčiai“ (2011, „Kino pavasaris“), „Tu esi mano šį vakarą“ (2011, „Kino pavasaris“), „Kalėjimo žvaigždė“ (2013, „Kino pavasaris“), „Bet kokia kaina“ (2016, „Kino pavasaris“).