Grįžti atgal
Žiūrėk filmą namuose

Tobuli melagiai

Perfect Strangers

Perfetti sconosciuti

2016 / Italija / 97 min / N-13
9.2
Iš viso balsų: 268, vidurkis: 9.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Tobuli melagiai on IMDb
Režisierius - Paolo Genovese
Scenarijaus autoriai - Paolo Genovese, Filippo Bologna, Paolo Costella, Paola Mammini, Rolando Ravello
Aktoriai - Marco Giallini, Kasia Smutniak, Valerio Mastandrea, Anna Foglietta, Edoardo Leo, Alba Rohrwacher, Giuseppe Battiston
Prodiuseriai - Marco Belardi
Operatorius - Fabrizio Lucci
Montažas - Consuelo Catucci
Kompozitoriai - Maurizio Filardo
Pardavimo agentas - True Colours
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - italų
Subtitrai - lietuvių

Nacionaliniu fenomenu vadinama ir gausybę bilietų Italijos kino teatruose pardavusi dramedija užduoda paprastą klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar vyrą (žmoną)? 
Eva ir Roko ruošia vakarienę, į kurią pakviečia rūšinio vyno ekspertus Lele ir Karlotą bei neseniai susituokusius Bianką (viena garsiausių italų aktorių Alba Rohrwacher) ir Kosimo. Jų vienišius bičiulis Bepė buvo pasižadėjęs pagaliau pristatyti šį vakarą savo sužadėtinę, bet paskutinę minutę atšaukia ketinimus dėl mylimąją užklupusios ligos. Kad vakaras neprailgtų, Eva pasiūlo žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma girdint kompanijai, į kiekvieną skambutį atsiliepiama įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Tačiau argi taip būna? „Mobilusis telefonas yra tarsi mūsų „juodoji dėžė“, – intriguoja filmo režisierius.

„Puikus ir gudrus scenarijus! Paolo Genovese vėl leis pasimėgauti beprotiškai juokinga, universalia, provokuojančia ir nebanalia itališka komedija. Šį scenarijų būtų įmanoma perrašyti ir pritaikyti lietuviškam kontekstui.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Valterio atradimas“ (1998, trumpametražis), „Smulkmenos“ (1999, trumpametražis), „Neapolietiškas užkeikimas“ (2002), „Pora (arba Meilės išmatavimai)“ (2002, trumpametražis), „Nepyk, Tau čia negalima praeiti!“ (2005), „Naktis vis dar priklauso mums“ (2008), „Kalėdų Senio gauja“ (2010), „Nesubrendėliai“ (2011), „Nesubrendėliai: kelionė“ (2012), „Nuostabi šeima“ (2012), „Kaltas čia tik Froidas“ (2014), „Kada nors buvai mėnulyje?“ (2015), „Tobuli melagiai“ (2016, „Kino pavasaris“), „Visuomet“ (2016, trumpametražis).