Grįžti atgal
Žiūrėk filmą namuose

Moliūgėlio gyvenimas

My Life as a Zucchini

Ma vie de courgette

2016 / Šveicarija, Prancūzija / 66 min / N-7
9.1
Iš viso balsų: 58, vidurkis: 9.1
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Moliūgėlio gyvenimas on IMDb
Režisierius - Claude Barras
Scenarijaus autoriai - Céline Sciamma
Aktoriai - Gaspard Schlatter, Michel Vuillermoz, Paulin Jaccoud, Sixtine Murat
Prodiuseriai - Max Karli, Pauline Gygax, Armelle Glorennec, Marc Bonny
Operatorius - David Toutevoix
Montažas - Valentin Rotelli
Kompozitoriai - Sophie Hunger
Pardavimo agentas - Indie Sales
Platintojas - MTÜ Must Käsi, Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - įgarsinta lietuviškai
Subtitrai - anglų

Kanų ir kitų didžiųjų festivalių publiką sujaudinusio filmo pagrindinį herojų Moliūgėlį po netikėtos mamos mirties malonus policininkas Reimondas palydi į naujus namus. Juose gyvena ir daugiau našlaičių. Berniukui iš pradžių sunku rasti vietą naujoje aplinkoje. Nors čia gyvenančių vaikų praeitis buvo ne ką lengvesnė už Moliūgėlio, drauge įveikti sunkumus bus kur kas lengviau nei vienam. Padedamas Reimondo ir naujų draugų, Moliūgėlis palengva išmoks pasitikėti ir mylėti. Ši juoko, skausmo ir džiaugsmo kupina istorija tampa žmogaus širdies atsparumo ir gelmių simboliu.

„Nepaprastai gražios animacijos filmas skirtas vaikams, kurių tėvai neaugina nuo pasaulio apsaugotame burbule, ir tėvams, kurie pasiruošę kalbėti su vaikais apie gyvenimą, kuriame, nors ir netrūksta neteisybės, triumfuoja meilė ir draugystė.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Ledo lytis“ (2005, trumpametražis animacinis f.), „Genijus iš Ravioli dėžutės“ (2006, trumpametražis animacinis f.), „Kalėdų Senelio barzda“ (2007, trumpametražis animacinis f.), „Galvų žemė“ (2009, trumpametražis animacinis f.), „Kambarys 69“ (2011, trumpametražis animacinis f.), „Moliūgėlio gyvenimas“ (2016, animacinis f., „Kino pavasaris“).