Grįžti atgal
Programa

Viskas dėl šou

The Show of Shows: 100 Years of Vaudeville, Circuses and Carnivals

The Greatest Shows on Earth: A Century of Vaudeville, Circuses and Carnivals

2015 / Islandija, Jungtinė Karalystė / 77 min / N-13
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Benedikt Erlingsson
Scenarijaus autoriai - Benedikt Erlingsson
Aktoriai -
Prodiuseriai - Margret Jonasdottir, Heather Croall, Mark Atkin, Vanessa Toulmin
Operatorius -
Montažas - David Alexander Corno
Kompozitoriai - Georg Holm, Orri Páll Dýrason, Hilmar Örn Hilmarsson, Kjartan Dagur Holm
Pardavimo agentas - Dogwoof
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - be dialogų
Subtitrai - be titrų
Per kaimus ant ratų keliaujantis cirkas. Stilingas muzikinis kabaretas. Spalvingas vodevilis. Senoviški pasirodymai mugėse. Pavojingi gyvybei triukai. Keistuolių pasirodymai. Azartiški gyvūnų atrakcionai. Jurijaus Nikulino klounada. Daug daug kitokių smagių, kvapą gniaužiančių, neįtikėtinų, stebuklingų, stulbinamų, retai kur bematytų siurprizų. Ir, žinoma, kultiniai „Sigur Ros“. Pats laikas pasimėgauti puikiausiu šou planetoje. Geriausias Islandijos arklių ganytojas Benediktas Erlingssonas užsidarė Šefildo universiteto nacionaliniame archyve ir išrinko filmuotą medžiagą apie keisčiausius, azartiškiausius, sumaniausius, rizikingiausius, įspūdingiausius numerius, kuriuos atliko drąsūs, išradingi artistai iš iškiliausių cirko menui ir verslui atsidavusių šeimų. Režisierius sukūrė filmą vien tik iš archyvinių ir istorinių kadrų, nerealiausių ištraukų, suteikiančių nepaprastą progą sugrįžti į praeitį. Bendradarbiaudami su kompozitoriumi Hilmaru Örnu Hilmarssonu, muziką sukūrė Georgas Holmas ir Orri Pállas Dýrasonas iš kultinės grupės „Sigur Ros“, jiems pritaria Pietų Islandijos nacionalinis choras.

„Originalus muzikinis cirko, karnavalo, vodevilio kronikų filmas, žiūrimas kino salėje su dideliu ekranu ir kokybišku garsu, suteiks nepamirštamus įspūdžius. Vaizdo, garso, azarto ir drąsos simfonija. Islandų režisieriaus atrinktus pasirodymus lygiai taip pat įdomu stebėti antrą ir net trečią kartą, atkreipiant dėmesį į vis naujus dalykus.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Ačiū“ (2007, trumpametražis), „Naglin“ (2008, trumpametražis), „Apie arklius ir žmones“ (2013), „Viskas dėl šou“ (2015, dok. f., „Kino pavasaris“).