kovo 24 – balandžio 3 d.

Programa

Belgika
Belgica Belgica
2016 Belgija, Prancūzija 127 min N-18
Filmas pridėtas
Susipažinkite su broliais Džo ir Frenku. Kaip dažniausiai nutinka, jie yra absoliučiai skirtingi broliai. Jaunesnysis Džo mato pasaulį tik viena akimi ir nesisieloja dėl žemo ūgio. Nuo ankstyvos jaunystės jis puoselėja kūrybines ambicijas, tad begalinė meilė kokybiškai muzikai paskatino atidaryti barą „Belgika“, kurio scenoje gyvai groja ir naktinėtojus užveda įvairiausios grupės. Keliais metais vyresnis Frenkas  jaučiasi visais atžvilgiais didesniu broliu ir kiekvienai situacijai turi susigalvojęs planą. Jis pasitiki savo beprotiškomis idėjomis pilnu 100%. Frenkas ruošiasi antrą kartą tapti tėčiu, turi neblogą automobilį, trokšta pasistatyti nuosavą namą ir nenustoja mylėti kitų gražių moterų, tačiau jo ambicijų netenkina nuspėjamas gyvenimas. Atsitiktinis susitikimas bare su jaunėliu broliu po daugelio nesimatymo metų paskatina suvienyti jėgas dėl bendro tikslo. Džo kaip tik reikalinga patikima pagalba, nes vienam per sunku tempti finansinius įsipareigojimus. Frenko pasiūlytos idėjos įpučia naktiniam barui rimto ir energingo rokenrolo. Vos per kelias savaites broliai paverčia „Belgiką“ geidžiamiausia pramogų vieta mieste su unikaliais koncertais. Sugrįžusi sėkmė įkvepia plėstis ir dar stipriau rizikuoti. Net dangus jiems tampa pasiekiamas ranka. Tačiau lengvus pinigus nešantis naktinis verslas yra užkrečiantis dalykas, kai nepastebimas momentas, kad jau būtina sustoti. Konfliktai ir nesutarimai dar sudėtingiau išvengiami komplikuotame šeimos versle, kai broliai Džo ir Frenkas tampo vėžimą į skirtingas puses.

„Elektroninio roko grupė „Soulwax“ įrašė originalų, dinamišką ir efektingą muzikinį garso takelį, panaudodami skirtingiausius instrumentus ir netgi pučiamųjų orkestrą. Belgų dueto kompozicijos ir dainos neleis tiesiog taip ramiai nusėdėti kėdėje. Muzika yra svarbus instrumentas kruopščiai surežisuotoje pakilimo, sėkmės, euforijos ir neišvengiamo nuopolio istorijoje“ (E. Pukšta).
Filmografija
„Styvas + Dangus“ (2003), „Tik su tokiais draugais“ (2006), „Nelaimėliai“ (2009, „Kino pavasaris“), „Lūžęs gyvenimo ratas“ (2012), „Belgika“ (2016, „Kino pavasaris“).

Apie režisierių

Felix van Groeningen (gim. 1977 m. Gente, Belgijoje).
8.5
Iš viso balsų: 35
Režisierius - Felix van Groeningen
Scenarijaus autoriai - Felix van Groeningen, Arne Sierens
Aktoriai - Tom Vermeir, Stef Aerts, Charlotte Vandermeersch, Jean-Michel Balthazar, Stefaan De Winter, Dominique van Malder, Sara De Bosschere
Prodiuseriai - Dirk Impens
Operatorius - Ruben Impens
Montažas - Nico Leunen
Kompozitoriai - Soulwax
Pardavimo agentas - The Match Factory
Platintojas - A-One Films
Gamybos kompanija - Flanders Image
Dialogai - olandų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija
„Styvas + Dangus“ (2003), „Tik su tokiais draugais“ (2006), „Nelaimėliai“ (2009, „Kino pavasaris“), „Lūžęs gyvenimo ratas“ (2012), „Belgika“ (2016, „Kino pavasaris“).

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.