kovo 16–26d.

Programa

Vangūs Vakarai
Slow West Slow West
2015 Jungtinė Karalystė, Naujoji Zelandija 84 min N-13
Filmas pridėtas

2015 metų Sandanso kino festivalio geriausiame filme grįžtama į XIX amžiaus Kolorado valstiją. Tik prieš kelerius metus čia baigėsi pilietinis karas, teritorija nesustabdomai plečiasi į vakarus. 16-metis škotas Džėjus pasibalnoja žirgą ir leidžiasi ieškoti mįslingomis aplinkybėmis į Ameriką pasprukusios mylimosios. Jis naiviai tikisi išgelbėti panelę Rožę ir gyventi kartu ilgai ir laimingai, tačiau patenka į spąstus. Narsų paauglį išlaisvina nedaug kalbantis, bet taikliai šaudantis kaubojus Silas (Michael Fassbender). Patyręs, bebaimis, paslaptingas, teisėsaugos ieškomas raitelis pažada visokeriopą apsaugą ir pagalbą vietinių subtilybių nežinančiam Džėjui. Šis nenutuokė, kad jokių įstatymų netoleruojančiame krašte už viską reikės brangiai mokėti. Silas ir Džėjus joja vakarų kryptimi, sutinka įvairiausių tautybių sukčių, banditų, atvykėlių iš skirtingiausių pasaulio kraštų. Palaipsniui atsiskleidžia abiejų veikėjų kelionės motyvai, o pavojingi nuotykiai bus tikras išbandymas nelengvai draugystei.

„Ir keistas, ir lyriškas laukinių vakarų portretas. Šis juodo humoro kūrinys balansuoja tarp vesterno ir miuziklo.“ (S. Lingevičiūtė)

Filmografija

„Žmogus ant motociklo“ (2009, trumpametražis), „Vagystė tamsiomis“ (2011, trumpametražis), „Vangūs vakarai“ (2015, „Kino pavasaris“).


Apie režisierių

John Maclean (gim. 1980 m. Edinburge, Škotijoje).
7.7
Iš viso balsų: 36
Režisierius - John Maclean
Scenarijaus autoriai - John Maclean
Aktoriai - Kodi Smit-McPhee, Michael Fassbender, Ben Mendelsohn
Prodiuseriai - Emile Sherman, Iain Canning, Michael Fassbender, Conor McCaughan
Operatorius - Robbie Ryan
Montažas - Roland Gallois, Jon Gregory
Kompozitoriai - Jed Kurzel
Pardavimo agentas - Hanway Films
Platintojas - Acme Film
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių
Filmografija

„Žmogus ant motociklo“ (2009, trumpametražis), „Vagystė tamsiomis“ (2011, trumpametražis), „Vangūs vakarai“ (2015, „Kino pavasaris“).


Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.