Grįžti atgal
Programa

Antra mama

The Second Mother

Que Horas Ela Volta?

2015 / Brazilija / 114 min. / N-13
8.8
Viso balsų: 4, vidurkis: 8.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Anna Muylaert
Scenarijaus autoriai - Anna Muylaert
Aktoriai - Regina Casé, Camila Márdila, Karine Teles, Lourenço Mutarelli, Michel Joelsas, Helena Albergaria
Prodiuseriai - Anna Muylaert, Caio Gullane, Fabiano Gullane, Debora Ivanov
Operatorius - Bárbara Alvarez
Montažas - Karen Harley
Kompozitoriai - Fabio Trummer, Vitor Araújo
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - portugalų
Subtitrai - lietuvių

Namų šeimininkė Val dirba pasiturinčiai šeimai San Paule ir jau jaučiasi lyg šeimos narė. Val taip pat rūpinasi 17-mečiu paaugliu Fabinjo, kurio karjeristė mama tiesiog neturi savo sūnui laiko. Dėl gerai apmokamo, bet ne visoms moterims priimtino tarnaitės darbo Val paliko savo dukterį Džesiką, kurios jau nematė dešimt metų. Mergina pati netikėtai susisiekia su mama ir praneša, kad planuoja stoti į universitetą San Paule. Val gauna savo darbdavių leidimą apgyvendinti Džesiką šeimos namuose. Savimi pasitikinti ir architektūra besidominti jauna moteris atnaujina santykius su mama, bet atsisako laikytis galiojančių taisyklių tarp šeimininkų ir tarno. Ji nieko neklaususi persikelia miegoti į erdvų svečių kambarį, nesivaržo pasivaišinti maistu iš šaldytuvo ir peržengia padorumo ribas, maudydamasi baseine su Fabinjo bei jo bičiuliais.

Filmas 2015 m. Berlyno kino festivalyje laimėjo ne tik konfederacijos CICAE apdovanojimą, bet iškovojo publikos simpatijų prizą programoje „Panorama“.

Apie režisierių

Anna Muylaert (gim. 1964 m. San Paule, Brazilijoje).

Filmografija

„Rokas Paulista“ (1988, trumpametražis), „Kūdikių kilmė“ (1995, trumpametražis), „Durvalo įrašai“ (2002, trumpametražis), „Skambinančiojo apmokamas pokalbis“ (2012), „Kol mano gitara švelniai rauda“ (2012), „Antra mama“ (2015, „Kino pavasaris“).