Grįžti atgal
Programa

Džema Boveri

Gemma Bovery

2014 / Prancūzija / 99 min. / N-16
8.0
Iš viso balsų: 2, vidurkis: 8.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Džema Boveri on IMDb
Režisierius - Anne Fontaine
Scenarijaus autoriai - Anne Fontaine, Pascal Bonitzer
Aktoriai - Fabrice Luchini, Gemma Arterton, Jason Flemyng, Niels Schneider, Isabelle Candelier, Elsa Zylberstein, Edith Scob
Prodiuseriai - Matthieu Tarot, Philippe Carcassonne
Operatorius - Christophe Beaucarne
Montažas - Annette Dutertre
Kompozitoriai - Bruno Coulais
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - prancūzų, anglų
Subtitrai - lietuvių

Mažas miestelis Normandijoje. Septynerius metus čia ramiai gyvenusio duonos kepėjo kaimynystėje apsistoja iš Didžiosios Britanijos atvykusi pora. Garbingo amžiaus Martenas jau senokai nesidairė į svetimas moteris, bet dieviškai graži Džema gundo vyrą. Jis greitai pastebi, kad jaunoji dama nuobodžiauja, tad pasiūlo privačias kepimo pamokas. Žinoma, taip jis nori suvilioti kaimynę. Marteno lūkesčiai dūžta į šipulius, kai Džema užmezga romaną su jaunu aristokratu. Martenui nebelieka nieko kito, tik slapčia stebėti kaimynės gyvenimą, kuris jam – visai kaip Gustave’o Flaubert’o ponios Bovari.  Gyvenimo džiaugsmą patirti trokštanti Džema akivaizdžiai neskaitė romano, bet elgiasi visiškai kaip romano herojė. Kadaise pats priklausęs Paryžiaus bohemai, Martenas dabar užsibrėžia tikslą išgelbėti kaimynų šeimą nuo įmanomos tragiškos lemties.

Filmografija

„Augustinas“ (1995), „Sausas valymas“ (1997), „Kung-Fu karalius Augustinas“ (1999), „Kaip aš nužudžiau savo tėvą“ (2001), „Natali“ (2003), „Jo glėbyje“ (2005), „Čia tai bent!“ (2006), „Mergina iš Monako“ (2008), „Coco prieš Chanel“ (2009), „Mano baisiausias košmaras“ (2011), „Dieviškoji“ (2013), „Džema Boveri“ (2014, „Kino pavasaris“).