kovo 24 – balandžio 3 d.
Kiti projektai

Priemonė „13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“

Projektas "UAB "Europos kinas" klientų savitarnos sprendimų diegimas"

UAB „Europos kinas" 2022 m. pradžioje pradėjo įgyvendinti projektą „UAB „Europos kinas” klientų savitarnos sprendimų diegimas“ (projekto Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1554), dalinai finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Priemonė: 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Skirto finansavimo suma – 27 240,00 EUR.

Projekto biudžetas – 36 320,00 EUR.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022 m. vasario 23 d. – 2023 m. vasario 23 d.

Projekto tikslas - padidinti UAB "Europos kinas" pajamų augimą, diegiant naujas informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu. Siekiant šio tikslo UAB "Europos kinas" numato įsidiegti tokius naujus klientų savitarnos sprendimus:1. Abonementų su neribotu filmų peržiūrų skaičiumi įsigijimas. Abonementai bus skirti klientams, kurie žino, kad VOD platformoje žiūrės daugiau nei vieną filmą. Naujas savitarnos sprendimas sudarys sąlygas nepirkti kiekvieno filmo atskirai, o vienu pirkimu įsigyti visą jų paketą. Toks sprendimas sumažina laiko sąnaudas, padeda sutaupyti (bus įdiegta speciali abonementų kainodara), klientui yra patogi ir pagerina jo paslaugos gavimo patirtį, o įmonei didina pajamas. 2. Filmų peržiūrų kodų įsigijimas. Šis naujas sprendimas suteiks galimybę klientams įsigyti filmų peržiūrų kodus, o ne pačias filmų peržiūras. Tokių peržiūrų kodų nauja yra dvejopa: įsigijus kodą, už kurį bus galima tiesiogiai apmokėti ir tuoj pat jį gauti, filmą bus galima pažiūrėti ne per 3 dienas, o visu kodo galiojimo laikotarpiu. Taip pat tokį kodą (arba kodus) bus galima pirkti kaip dovaną tiesiogiai, o ne per tarpininkus, ir gauti iškart po apmokėjimo, kas dažnu atveju klientams šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje yra itin aktualu. Numatomas projekto rezultatas: užtikrinama kuo geresnė klientų patirtis, klientų skaičiaus didėjimas, įsigyjamų įmonės paslaugų, taigi ir įmonės pajamų augimas.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.