Antroji „MEETING POINT – VILNIUS“ DIENA

Antrąją „Meeting Point – Vilnius“ dieną buvo pristatyti 17 projektų. Sesijoje „Coming Soon From Baltics“ sesijoje pristatyti įdomiausi Baltijos šalių kino kūrėjų naujieji projektai, o „Coming Soon. New Talents“ supažindino su kylančių Europos kino talentų projektais. 

Keturi laimingieji buvo atrinkti Kanų kino festivalio industrijos seansams: BALTIC NEW WAVE (Lietuva, Estija, rež.: Audrius Stonys, Kristine Briede), TO BE CONTINUED (Latvija, prodiuserė Antra Gaile, režisierius Ivars Sileckis), A LONG DAY (Slovakija, prodiuserė Katarina Tomkov), HEADLONG (Ukraina, režisierė Marina Stepanska).

Šiemet „Meeting Point – Vilnius“ tapo nauja platforma ir jauniems Baltarusijos dokumentinio kino kūrėjams. Bendradarbiaujant su dokumentinio kino forumu „B2B Docs“, Vilniuje tarptautinei auditorijai parodyti penki baltarusių projektai. 

Dieną užbaigė lenkų kino meistro Krzysztofo Zanussi kalba apie istorijų pasakojimą postmoderniame pasaulyje. Festivalyje režisierius lankosi – ir kaip filmo „Iliuminacija“ režisierius, ir kaip Agnieszkos Holland trilerio „Pėdsakas“ prodiuseris. 

Nuotraukas iš renginio rasite čia: