Pranešėjai

  

Wendy Bernfeld
Nyderlandai, Kanada
Rights Stuff

Wendy Bernfeld yra „Rights Stuff“ steigėja ir vykdančioji direktorė bei tarptautinio turinio konsultantė, turinti daugiau nei 20 metų patirties. Ji yra aistringa filmų mėgėja, kurios darbas yra originalaus turinio ir filmų rinkinių įsigijimo konsultavimas, licencijavimo derybos, patarimai strategijos bei teisiniais klausimais tradicinėse ir skaitmeninėse medijose, interneto platformose, gaminant ir platinant skirtingose medijose (ang. transmedia). Kartais, ji imasi atrinktų filmų skaitmeniniu ar hibridiniu platinimu ir padeda didinti pajamas/auditorijas internetinių serialų, susikertančių platformų ir skirtingų medijų (ang. transmedia) programų. Jos patirtis apima ne tik didelius prekinius ženklus (studijų „produkcijos sandoriai“ ir nepriklausomi tiekėjai), bet ir gebėjimas atrasti turinio, kuris yra labiau nišinis, festivalinis ar orginalo kalba. 

Christian Have
Danija
Have Communications

Christian Have yra vienas svarbiausių Danijos balsų viešose diskusijose apie menus ir kultūrą.  Būdamas viešų debatų dalyviu, lektoriumi, moderatoriumi, rašytoju ir turėdamas paskiausią, tačiau ne mažiau svarbų direktoriaus vaidmenį 1983 metais įkurtoje įmonėje „Have Communications“, jo tikslas yra išsaugoti, skatinti ir plėtoti meno ir kultūros sritį. Per tris dešimtmečius „Have Communications“ išaugo iki didžiausios Skandinavijos ryšių agentūros kultūros srityje. Pakeliui, jis dirbo su daugybe žmonių - nuo garsėjančių menininkų iki ryškiausių pasaulinių žvaigždžių - ir išleido daugybę knygų apie kultūrą ir komunikaciją. Jo agentūros klientų sąraše yra „Disney“, „Universal“ („Universal Music Group“), „Zentropa Productions“, „Europos kino akademija“ ir „20th Century Fox“.

Kathleen McInnis
Kalifornija, JAV
See-Through Films

Kathleen McInnis, festivalio strategė/reklamos, spaudos agentė, turinti daugiau nei 25 metų patirtį, yra ilgalaikio strateginio planavimo ir tikslinės reklamos, siekiant padėti kylantiems pasaulio kino filmų kūrėjams ugdyti naujas auditorijas ir pradėti karjerą pasaulinio filmų festivalių platformos pagalba, šalininkė. Būdama publiciste gamybos metu, ji rengia reikiamus filmų platinimo produktus (rinkodaros ir vaizdinę medžiagą). Kathleen anksčiau buvo programos sudarytoja „Aspen Shortsfest“, tarptautinio Toronto  kino festivalio „ShortCuts“ bei festivalio „Palm Springs ShortsFest“, „Slamdance Film Festival“ direktorė. Šiuo metu ji yra tarptautinio Sietlo dokumentinių ir naratyvinių filmų festivalio forumo „New Works-in-Progress Forum“ kuratorė.

Linda Beath
Italija
Ideal Filmworks

Prieš 20 metų Linda Beath Kanadoje įkūrė „Ideal Filmworks“. 2000 m. Bendrovė buvo perkelta į Italiją ir įtraukė verslo ir strateginį planavimą į savo pagrindinę pramogų pramonės finansavimo veiklą. Prodiuserė Linda Beath dirba kartu su vaidybinių, dokumentinių, animacijos filmų ir televizijos dramų kūrėjais daugiausia dėmesio skiriant vystymo ir gamybos lėšų pritraukimui. Ji dažnai prižiūri rinkodaros ir reklamos kampanijas, remdamasi savo platinimo patirtimi Kanadoje ir JAV,  bei nuolat rengia strategines planavimo sesijas Europos filmų kūrimo įmonėms, siekdama pagerinti jų pozicijas tarptautinėje rinkoje. Ji moko prodiuserius finansų, gamybos bendradarbiavimo ir naujų pramonės pajamų šaltinių srityse dėstydama „EAVE“, „MAIA workshops“ mokymų ir kitų „MEDIA“ remiamų iniciatyvų metu.