kovo 14–27d.
Filmų platinimas

Apie filmų platinimą

„Kino Pavasaris Distribution“ jau dešimtmetį didžiuosius Lietuvos kino ekranus užpildo ryškiu ir drąsiu autoriniu kinu. 2023 m. pravėrus Latvijos ir Estijos kino teatrų duris bei užmezgus partnerystę su kultine JAV kino studija A24, Baltijos šalių žiūrovus pasiekia dar daugiau visame pasaulyje pripažintų filmų. Nuo „Oskarų“ laureatų ar garsiausių festivalių apdovanojimus susišlavusių filmų, nuotaikingos animacijos ar įtraukiančios dokumentikos, iki žanrus laužančių atradimų – visada stebiname kruopščiai atrinktais, kokybiškais filmais.

 

Ne tik kino teatruose, bet ir namų kino platformose, pavyzdžiui, Telia Play ar „ŽMONĖS Cinema“, televizijos kanaluose, „Vasaros kino“ ar „Kino karavano“ seansuose bei uždaruose renginiuose – siekiame, kad prieiga prie mūsų filmų būtų kuo platesnė, o progų išvysti juos – kuo daugiau.

Mūsų paslaugos:

Filmų platinimas
Filmų licencijų nuoma
Atviriems ir privatiems kino seansams, darbuotojų ar klientų vakarėliams, rodymams jūsų baruose, terasose ar kitose erdvėse, stovyklose.
Uždari kino seansai
Kino teatruose ar netradicinėse erdvėse.
Lauko kino seansai
Kino rodymo technikos nuoma
Projektoriai, LED ekranai, garso aparatūra

Susisiekite su mumis ir įsigilinę į jūsų poreikius bei auditoriją, rekomenduosime tinkamiausią filmą ir / ar sukursime ir profesionaliai įgyvendinsime jūsų kino renginio koncepciją.

Ieva Streižytė
Pardavimų ir kino platinimo projektų vadovė
[email protected], t. +370 6 299 0368

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.