Naujienos

Kalėdinių dovanų darbuotojams ir partneriams karštinė: kaip išsiskirti iš minios?

Artėjant gražiausioms metų šventėms, įmonės jau spėjo „įsisukti“ į varginančias kalėdinių dovanų paieškas. Tiesa, jos dažnai atima daug brangaus laiko, o nepavykus atrasti unikalios staigmenos, neretai kolegų ar verslo partnerių rankas pasiekia dar viena gertuvė ar ištisus mėnesius namuose dūlantis šokoladas. Kad taip nenutiktų ir šiemet, „Kino pavasaris“ siūlo rinktis kultūringą dovaną su specialiaisiais efektais – išankstinių bilietų rinkinį į artėjantį festivalį.

„Kino pavasario“ generalinio direktoriaus Algirdo Ramaškos teigimu, šventiniai sveikinimai įmonių vadovams bei personalo skyrių specialistams dažnai tampa tikru galvos skausmu.

„Kasmetėse lenktynėse su savimi, verslai nuolat siekia pranokti prabėgusius metus ir sugalvoti dar įmantresnę dovaną darbuotojams bei partneriams. Tačiau Kalėdoms kabant ant nosies, laiko unikalios staigmenos realizacijai lieka vis mažiau, o šansų, kad ji taps dar vienu užmirštu puodeliu virtuvėje – vis daugiau. Todėl nusprendėme palengvinti ant įmonių pečių gulančią naštą ir siūlome galimybę per šias šventes įteikti ne ką mažiau išskirtinę dovaną – kino įspūdžius“, – sako A. Ramaška.

Aistė Račaitytė, „Kino pavasario“ turinio ir programos vadovė akcentuoja, kad kitąmet festivalio lankytojų laukia daugybė aktualumo nestokojančių bei įtraukiančių filmų.

„Šiuo metu baiginėjame formuoti artėjančio „Kino pavasario“ programą ir jau matome, kad praėję metai kinui dovanojo aibę įdomių, savo temomis svarbių ir emociškai paveikių filmų. Nenuspėjamame ir įvairių turbulencijų kratomame šiandienos kontekste pažadame, kad žiūrovai festivalyje ir vėl atras artimą, intelektualiai stimuliuojantį kiną bei nepaprastą žiūrėjimo malonumą žadančius filmus, į kuriuos pabėgti taip gera“, – teigia A. Račaitytė.

Kultūringa ir komandą vienijanti dovana

Svarstant apie kalėdinius sveikinimus derėtų nepamiršti, kad jie – dar vienas reikšmingas darbdavio įvaizdžio elementas. Juk tai, ką dovanosite per šventes, gali ne tik nulemti darbuotojų požiūrį į bendrovę, bet ir pakreipti jį į norimą pusę.

Tad jeigu įmonėje siekiate puoselėti kultūringą atmosferą, o verslo partnerius norite nustebinti jūsų vertybes atitinkančia dovana, kino bilietai –  būtent tokią žinutę siunčianti staigmena.

Svarbu ir tai, kad filmo peržiūra gali tapti komandą vienijančia patirtimi. Po pandemijos išaugus nuotolinio ir hibridinio darbo mastams, prikviesti darbuotojus į biurą ar paraginti juos aktyviau dalyvauti bendrovės gyvenime tampa vis sudėtingiau.

Kelionė į kino teatrą, filmo seansas kolegų apsuptyje bei po jo netylančios diskusijos gali tapti puikia proga dar labiau suartinti kolektyvą.

Juolab kad būdų pratęsti šį dialogą bei paskatinti darbuotojus įsitraukti į skirtingas veiklas galima net pakilus iš kino salės kėdės – organizuojant filmų aptarimus ar kviečiant kolegas dalintis peržiūros įspūdžiais su juostos nemačiusiais komandos nariais.

Padės išsirinkti favoritus

Kiekvienas išankstinį „Kino pavasario“ bilietą gavęs žmogus galės išsirinkti bet kurį festivalio filmą pagal savo skonį, tad tai – ne tik išskirtinis, bet ir lankstus sveikinimas, prisitaikantis prie asmeninių pomėgių.

Prasidėjus „Kino pavasario“ bilietų prekybai, išankstinius kuponus bus galima iškeisti į norimų filmų seansų bilietus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Šiaulių „Forum Cinemas” kino teatruose.

Festivalio programa kasmet būna itin gausi ir spalvinga, todėl išankstinius bilietus dovanojančios įmonės sulauks ne tik specialių rekomendacijų, bet ir pagalbos iš „Kino pavasario“ programos sudarytojų, padėsiančių išsirinkti savo favoritus.

Įmonės, įsigijusios daugiau nei 150 išankstinių „Kino pavasario“ bilietų, turės galimybę susitikti su programos sudarytojomis – jos apie festivalio filmus papasakos dar išsamiau bei palengvins kolektyvo ar partnerių pasirinkimą.

Daugiau informacijos apie šventinį „Kino pavasario“ pasiūlymą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.