kovo 18 - balandžio 5 d.

Naujienos

Specialūs išskirtinio serialo „Kenkenas ir ateiviai“ seansai „MO“ muziejuje

24-ojo festivalio „Kino pavasaris“ repertuaras stebina išskirtiniais, įvairių žanrų filmais. Tarp jų – ir ekscentriškas, be galo juokingas ir absurdo kupinas keturių dalių serialas „Kenkenas ir ateiviai“ („Coinc Coin and the Extra-Humans, rež. Bruno Dumont). 

Kenkenas jau užaugo, dabar jį vadina Kuonkonu. Kartu su vaikystės draugu pravarde Dičkis jis kiauras dienas trainiojasi po Opalo pakrantę ir dalyvauja Nacionalistų partijos susirinkimuose. Tuo tarpu kapitonas Van der Veidenas ir jo ištikima dešinioji ranka Karpentjė automobiliu skrodžia besiblaškančių imigrantų pilną regioną. Vieną dieną ant vietinių gyventojų iš dangaus pradeda kristi keista juoda magma, o jos paliesti ima gimdyti savo antrininkus. Filmo herojai imasi tirti šį „nežmonišką“ fenomeną.

„Bruno Dumont’as nesiliauja stebinti net sugražinęs į ekraną jau gerai pažįstamus personažus. Tai režisierius, kurio pasaulio pajauta ir kūrybingumas neturi ribų. Iki ašarų prisijuokęs staiga supranti, kad ką tik matei pačią tiksliausią šiuolaikinės Europos metaforą“, - teigia festivalio programos sudarytoja Aistė Račaitytė.

„MO“ muziejaus kino salėje šį serialą patirti galėsite: 

Kovo 24 d. 15:00 Bilietai

Kovo 31 d. 17:30 Bilietai

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.