kovo 19 d. - balandžio 2 d.

Naujienos

Prasideda 2020 m. festivalio savanorių atranka: užpildyk anketą, susisieksime

Kaip ir kasmet, didžiausias šalies kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia visus entuziastingus, kiną ir gyvenimą mylinčius žmones tapti savanorių komandos dalimi. 2020 metų festivalio savanorio anketą užpildyti galima iki sausio 15 dienos čia: https://forms.gle/LQ6KWUyqCv1sdRfd6

Kovo 19–balandžio 2 d. vyksiančiame festivalyje galimybę tapti savanoriais turės 250 žmonių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių. Registruotis kviečiami visi, ne jaunesni nei 16 metų asmenys. „Kino pavasaris“ ir šiais metais ypač laukia savanorystei pasiryžusių senjorų.

Savanoriai – labai svarbi „Kino pavasario“ dalis: jie bendrauja su žiūrovais, teikia jiems informaciją apie filmus, yra atsakingi už šiltą svečių sutikimą, padeda daugelyje kitų festivalio organizavimo sričių bei yra vieni labiausiai matomų „Kino pavasario“ veidų.

Festivalis savanoriaujantiesiems suteikia ne tik galimybę realizuoti save, bet ir mėgautis kiekviena festivalio akimirka. Savanorių diena, mokymai, koncertai, vakarėliai, filmų peržiūros, susitikimai su įdomiais kultūros pasaulio žmonėmis – tai tik dalis savanorystės „Kino pavasaryje“ privalumų. Vienas svarbiausių - bendrumo jausmas didžiulėje bendraminčių komandoje bei galimybė pamatyti didžiulio renginio užkulisius, pabendrauti su jį organizuojančiais savo sričių profesionalais.

„Kino pavasaris“ laukia paraiškų iš tų, kurie nori dvi intensyvias pavasario savaites paskirti geram kinui ir unikaliai savanorystės patirčiai.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.