Prasideda svajonių komandos atranka: tapk „Kino pavasario“ savanoriu

Kaip ir kasmet, didžiausias šalies kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia visus entuziastingus, kiną ir gyvenimą mylinčius žmones tapti savanorių komandos dalimi. 2018 m. festivalio savanorio anketą užpildyti galima iki sausio 12 dienos čia: https://goo.gl/forms/7rvhtu8nnQJqfjCE3

Šiemet kovo 15–29 d. vyksiančiame festivalyje galimybę tapti savanoriais turės 250 žmonių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio. Registruotis kviečiami visi, ne jaunesni nei 16 metų asmenys. „Kino pavasaris“ ir šiais metais laukia savanorystei pasiryžusių senjorų.

Savanoriai – labai svarbi „Kino pavasario“ dalis: jie bendrauja su žiūrovais, teikia jiems informaciją apie filmus, yra atsakingi už šiltą svečių sutikimą, padeda daugelyje kitų festivalio organizavimo sričių bei yra vieni labiausiai matomų „Kino pavasario“ veidų.

Festivalis savanoriaujantiesiems suteikia ne tik galimybę realizuoti save, bet ir mėgautis kiekviena festivalio akimirka. Savanorių diena, mokymai, koncertai, vakarėliai, filmų peržiūros, susitikimai su įdomiais kultūros pasaulio žmonėmis – tai tik dalis savanorystės „Kino pavasaryje“ privalumų. Vieną iš didžiausių savanorystės verčių įvardijo praėjusiais metais festivalyje savanoriavusi Viktorija: „Tokį bendrumo jausmą galima patirti tik kartą gyvenime.“

„Kino pavasaris“ laukia paraiškų iš tų, kurie nori dvi intensyvias pavasario savaites paskirti geram kinui ir unikaliai savanorystės patirčiai.

2017 metų festivalio Savanorių diena:

Gedimino Gražio ir Silvijos Jankūnaitės nuotr.