kovo 19 d. - balandžio 1 d.

Naujienos

Naujas renginių ciklas „Vasaros kinas“ kviečia į nemokamus seansus ant Tauro kalno

Šūkiu „Vasaros kinas – miesto pievose“ prasidėjo nauja „Kino pavasario“ iniciatyva. Visą vasarą viešose, kinui neįprastose Vilniaus erdvėse drauge su partneriu „Telia“ bus organizuojami nemokami, populiariausių festivalio filmų lauko seansai. Tai „Kino pavasario“ dovana vilniečiams artėjančio 25-ių metų jubiliejaus proga.

Renginių ciklas „Vasaros kinas“ buvo atidarytas jaukia pievele virtusioje Islandijos gatvėje, renginio „Ačiū tau, Islandija“ metu. Kitas susitikimas su žiūrovais skelbiamas birželio 30 dieną (sekmadienį) ant Tauro kalno. Šį kartą bus rodomi net du filmai: 17.30 val. „Kino pavasario“ feisbuko paskyroje balsavimo principu išrinkta jautri libanietės Nadine Labaki istorija „Kafarnaumas“ ir 20 val. Pedro ir Agustino Almodovarų prodiusuota drama „Angelas“.

Seansas Islandijos gatvėje (Audriaus Solomino nuotr.)
Seansas Islandijos gatvėje (Audriaus Solomino nuotr.)

„Vasarą turėsime tokią, kokią patys susikursime – įdomią žmonėmis, istorijomis ir išgyvenimais. Kaip tik tai siūlo ir „Vasaros kinas“, nagrinėjantis svarbias socialines, politines, psichologines temas, nebijantis emociškai stiprių, kartais šokiruojančių klausimų ir emocijų. Kviesdami į seansus lauke norime priminti – nesvarbu, kokia įspūdinga scena vyktų ekrane ar kaip pasibaigtų filmas, už viską įdomiau galiausiai yra tik mūsų pačių gyvenimas“, – sako pagrindinio „Kino pavasario“ projekto partnerio „Telia“ rinkodaros vadovė Vaida Jurkonienė. 

Seansas Islandijos gatvėje (Audriaus Solomino nuotr.)
Seansas Islandijos gatvėje (Audriaus Solomino nuotr.)

„Vasaros kino“ organizatoriai kartu su sinoptikais siekia išlaikyti intrigą ir tolimesnius kino seansus Vilniuje skelbs „Kino pavasario“ feisbuko ir instagramo paskyrose.

Žiūroviškiausias 2019 m. „Kino pavasario“ filmas

Teisėjas klausia 12-mečio Zaino: „Kuo kaltini savo tėvus?“- „Tuo, kad suteikė man gyvybę“, – atsako šis. Vėliau filmo „Kafarnaumas“ siužetas atkurs visus įvykius, atvedusius prie šios situacijos. Pagrindinis veikėjas mažasis Zainas, nelyginant Kristus, Kafernaume prieš 2000 metų daręs stebuklus, pasižymi gražiausių pasakų herojams būdinga drąsa ir stiprybe. Filme susipina mitas ir realybė, o režisierės N. Labaki atrastų neprofesionalių aktorių magnetizmas priverčia nelikti abejingiems istorijai, kuri, kaip teigia režisierė, tėra tūkstančių tikrų liudijimų kompiliacija. Filmas Kanuose buvo įvertinas didžiuoju prizu, o visame pasaulyje iki šiol sukelia emocijų audras. Plačiau apie filmą čia.

Ryškių aktorių ansamblis

Energingas filmas „Angelas“ („The Angel“, rež. Luisas Ortega) pasakoja apie 45 metus iki šiol kalinčio nusikaltėlio Carloso Robledo Pucho istoriją. Tai ilgiausiai Argentinoje kalintis nusikaltėlis. Manoma, kad jis įvykdė daugiau nei 40 apiplėšimų ir 11 žmogžudysčių. Nenuostabu, kad imtasi šios istorijos ekranizacijos, žinoma, pasitelkus talentingus aktorius. Tai būsimieji antonio banderasai – ispanai Lorenzo Ferro ir Chino Darínas bei Argentinos kino legenda Danielis Fanego. Plačiau apie filmą čia.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.