• PROGRAMA

Drauge su „Meno aviliu“ renkame jaunųjų festivalio kino programos sudarytojų komandą

Kviečiame kinu ir kino renginiais besidominčius jaunus žmones (15–19 metų) dalyvauti jaunųjų kino programos sudarytojų atrankoje.

Tai „Meno avilio“ vykdomo tarptautinio projekto „Moving Cinema“ ir Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris“ siūloma unikali galimybė prisidėti prie šio festivalio programos sudarymo bei iš arčiau pamatyti festivalio organizavimo užkulisius.

Kartu su VFF „Kino pavasario“ programos sudarytojais – Mante Valiūnaite, Aiste Račaityte, Gediminu Kukta ir Dovile Raustyte – žiūrėsite pasiūlytus filmus ir iš jų atrinksite tuos, kurie jums atrodys vertingiausi. Nuo šių metų lapkričio vidurio iki kovo pabaigos leisite laiką kartu, bendraudami, analizuodami filmus, diskutuodami apie jų sukūrimo kontekstą. Taip pat sužinosite, kaip filmai patenka į didžiuosius ekranus. Numatoma susitikti Vilniuje gyvai 3–4 kartus per mėnesį. Susitikimų laikas bus derinamas.

Gegužės mėnesį tarptautinis projektas „Moving Cinema“ kvies atrinktuosius pasiūlyti kelis filmus Slovėnijos jauniesiems kino programos sudarytojams, dirbsiantiems viename didžiausių šios šalies kino festivalių „Kino Otok“.

Jūsų motyvacinių laiškų (~300–400 žodžių) laukiame iki lapkričio 10 d. el. paštu info@menoavilys.org