Naujienos

„Kino pavasaris“ Vilniaus knygų mugėje

KINO PAVASARIS atkeliauja į Vilniaus knygų mugę! Jos dalyvius pakviesime pirmuosius iš arti susipažinti su karščiausiomis festivalio naujienomis, vizualiniu identitetu ir šviežiai paskelbta didžiąja filmų programos dalimi. Šiemet festivalio programa stebins daugiau kaip 70–čia ilgametražių ir bene 50–čia trumpametražių filmų – Kanų, Berlyno, Venecijos ir kitų garsiausių kino festivalių laureatais, jaudinančiais debiutais, pripažintų meistrų darbais ar nesenstančia kino klasika.

Specialiame KINO PAVASARIO stende vasario 23–26 d. mugės lankytojai galės pasišnekučiuoti su festivalio programos sudarytojomis, iš jų išgirsti asmenines rekomendacijas ir pradėti pildyti laukiamausių filmų sąrašą.

Taip pat čia bus galima įsigyti ne tik KINO PAVASARIO abonementus, bet ir šių metų naujieną – akreditaciją. Tai – bilietas, suteiksiantis galimybę lankytis visuose „Forum Cinemas Vingyje“ vyksiančiuose KINO PAVASARIO seansuose.

Vilniaus knygų mugės dalyviams dovanosime ir du 28–ojo KINO PAVASARIO filmų seansus.

Vasario 23 d., 17 val. „Liuksemburgas, Liuksemburgas“

Knygų gurmanus pakviesime į Ukrainos režisieriaus Antonio Lukichiaus komediją „Liuksemburgas, Liuksemburgas“, kurioje du kardinaliai skirtingi broliai – pareigūnas ir karštakošis autobuso vairuotojas – nusprendžia paskutinįkart išvysti prieš 20 metų juos palikusį gangsterį tėvą.

Vasario 24 d., 19 val. „Aklas gluosnis, mieganti moteris“

Žiūrovų lauks Harukio Murakamio novelių įkvėpta animacija suaugusiems „Aklas gluosnis, mieganti moteris“ – magiško realizmo pilna istorija, sekanti žemės drebėjimo Japonijoje sukrėstus trijų žmonių gyvenimus.

Šiemet KINO PAVASARIS vyks kovo 16–26 d.
Daugiau apie filmus:

Liuksemburgas, Liuksemburgas
2022 / Ukraina / rež. Antonio Lukich
Luxembourg, Luxembourg
Aklas gluosnis, mieganti moteris
2022 / Prancūzija, Liuksemburgas, Kanada, Nyderlandai / rež. Pierre Földes
Blind Willow, Sleeping Woman
Saules aveugles, femme endormie

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.