• PROGRAMA

Jau šiandien išmaniojoje televizijoje – lietuviškai įgarsinti populiariausi „Kino pavasario“ filmai

Lankomiausias festivalis Lietuvoje „Kino pavasaris“ tęsiasi jūsų namuose. Kaip jau tapo įprasta, išmaniosios „Telia“ televizijos videonuomoje galima išvysti daugiausiai žiūrovų dėmesio ir geriausių įvertinimų sulaukusius Vilniaus kino festivalio filmus. Šiandienos naujovė ta, kad populiariausius 2018 m. festivalio filmus galima žiūrėti lietuviškai įgarsintus.

„Televizijos žiūrovas neturi įpročio skaityti titrų, tad pagaliau įgyvendinome seną svajonę – suteikti galimybę plačiai auditorijai skirtus filmus žiūrėti su profesionaliu lietuvišku įgarsinimu. Pasitikrinsime, ar tai veiksminga, ir jei pasirodys, kad taip, daugiau filmų įgarsinime gimtąją kalba“, – kalbėjo „Kino pavasario“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Išmaniosios „Telia“ televizijos videonuomoje jau šiandien galima išvysti lietuviškai įgarsintą naujausią „Tobulų melagių“ režisieriaus Paolo Genovese filmą „Šventa vieta“, muzikinį pasakojimą apie garsią Švedų hiphopo atlikėją „Silvana“, Kubos ritmais praturtintą jautrią dramą „Kandelarija“, maištingą istoriją apie kultūrų ir kartų sankirtą „Ką žmonės pasakys“.

Iš viso išmaniosios „Telia“ televizijos videonuomoje galima pamatyti 80 „Kino pavasario“ filmų, tarp kurių net 7 iš šių metų festivalio. Namų kino žiūrovams prieinami ir visų laikų žiūroviškiausi „Kino pavasario“ filmai: „Nematomas frontas“, „Amžinai stilingos“, „Cafe de Flore“, „Neliečiamieji“ ir kt.

Visas filmų sąrašas: https://www.telia.lt/privatiems/televizija/ismanioji/video-filmu-nuoma/

„Kino pavasaris“ ir „Telia“ skatina gerbti autorių teises ir domėtis kinu nepažeidžiant įstatymų. „Telia“ išmaniosios televizijos videonuomoje filmus galima žiūrėti legaliai.

2019 m. festivalis vyks kovo 21–balandžio 4 d.