Ingos filmų rekomendacijos

Vykdančiojo direktoriaus asistentė / Pardavimų projektų koordinatorė

Ava / Ava

METŲ ATRADIMAI

Įkritusi į šio filmo siužetą negalėjau nustoti šypsotis. Klajonės kopomis, jūros ritmas, laisvės skonis, lengvi akimirkų sprendimai ir svaiginantis meilės jausmas griaunant standartų sienas. Istorija pasakojama taip natūraliai, kad neverta net svarstyti, nekyla klausimų, tiesiog priimi kiekvieną akimirką taip, kaip yra, kad ir kokia sudėtinga, šokiruojanti situacija būtų. Įkvepia pasitikėti tuo, ką jauti širdimi, o ne ką matai ar girdi.

Sengirė / The Ancient Woods

UŽDARYMO FILMAS

Daug ramiau, nėra žmonių, tik bruzda miško gyvenimas. Atrodo, nuo pirmųjų kadrų kvėpavimas nurimsta ir pagilėja. Su kiekvienu vaizdu norisi greičiau savo kojomis žengti per miško samanų paklotę, užuosti žalumos kvapą, akimis pagauti bent vieną žvėrį. Šis filmas yra puikus priminimas visiems, kurie užmiršo apie magišką mūsų miškų grožį, bei sužadina norą dar labiau pažinti Lietuvos gamtą.

Manasis Godard'as / Redoubtable

MEISTRAI

Filmas, po kurio sinefilai turės apie ką diskutuoti, o kino mėgėjai susipažins su istorinės asmenybės gyvenimo atspindžiais ir, tikiu, kils noras daugiau pasidomėti, kas tas Žanas Liukas Godaras, Naujoji banga… Bet tai tik paviršius, filmo pagrindas yra meilės istorija... Pamoka, kaip mylėti, bet nesisavinti. Turėti, bet neprisirišti. 

Bobbi Jene / Bobbi Jene

METŲ ATRADIMAI

Šiuolaikinis menas, kaip asmens suvokiamo pasaulio tiesos veidrodis, šiandienos inscenizacija. Visos ribos yra sąlyginės. Jos laukia, kada bus peržengtos. Tai istorija apie asmenybės lūžius ir brandą būti taikiai su savimi, jaučiant, priimant savo kūną ir emocijas. Apie talentą dovanoti savo jausmą aplinkiniams, kaip tai geba perteikti menininkai.

Čarlstonas / Charleston

EUROPOS DEBIUTŲ KONKURSAS

Skausmas išdegina sielą. Filme pamatysite vyrų kelionę per mylimos moters netekties sukeltą pyktį, pavydą, liūdesį, tuštumą ir tylą… Ironiškas, gyvas ir vis dėlto lengvai skausmingas. Manau, kiekvienas ras pažįstamų situacijų, kurias žiūrovui leidžiama interpretuoti lanksčiai, be ribų.