• FILMAI

Ievos filmų rekomendacijos

Festivalio svečių skyriaus vadovė

Chavela / Chavela

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Muzikalus, nuotykingas, aistringas meniškos sielos atskleidimas. Po filmo dar ilgai norėsis niūniuoti ir klausytis romantiškų, gilių Chavelos Vargos dainų. Ir bus truputį nostalgiška, kad neteko sutikti šios asmenybės, bet būsite be galo dėkingi šiam režisierių duetui, kad leido ją pažinti. Stereotipų laužytoja, savo kelią radusi, pametusi ir vėl suradusi didelė moteris.

Dievo kraštas / God's Own Country

KRITIKŲ PASIRINKIMAS

Labai tikra, įtikinanti, giliai įstringanti intymi drama. Kad išlaikytų tikrą autentiką, aktoriai patys dvi savaites prieš filmavimą dirbo fermoje. Akivaizdu, kad tai labai ryški režisieriaus vizija, kuri 120 proc. išpildyta kartu su talentingais aktoriais. Vienas jų atvyksta pristatyti filmo.

Kandelarija / Candelaria

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Kubos realybė pateikta tokia šilta, šypseną keliančia, daugybę vertybių paliečiančia poros istorija. Tikiu, kad iš filmo kiekvienas išeisite truputį geresniu žmogumi, linkėsite sau daug daugiau nei materialinių gėrybių ir greta esantį žmogų pamilsite dar truputėlį stipriau.

Ką žmonės pasakys / What Will People Say

METŲ ATRADIMAI

Privaloma pamatyti kiekvienam, kuris šią frazę girdėjo šeimoje arba ji dažnai pačiam atkeliauja į galvą. Filmas, priversiantis persirgti „ką žmonės pasakys“ liga. Mokykimės iš kitų klaidų.

Laukiniai berniukai / The Wild Boys

EUROPOS DEBIUTŲ KONKURSAS

Neįtikėtinai talentingo debiutuojančio režisieriaus darbas. Labai vizualus, nustebinantis ir nuotaikingas nuotykis. Visiems truputį keistiems, maištaujantiems, išsiilgusiems netradicinio kino.