Algirdo filmų rekomendacijos

Vykdantysis direktorius

Sūnaus globa / Custody

KRITIKŲ PASIRINKIMAS

Tai yra TAS šių metų „Kino pavasario“ filmas, kurį privalo pamatyti kiekvienas ir apie kurį bus daugiausia diskutuojama bei nuolat užduodamas klausimas „Ar tu jau matei?“. Tai filmas, kuris nepaleis jūsų iki pat paskutinio kadro, o žiūrovai tikrai neskubės pabėgti iš salės jam pasibaigus ir titrus perskaitys iki pat pabaigos

Silvana / Silvana

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Tai yra mano asmeninis šių metų favoritas, energijos bomba, kuri nuneš stogą visiems iki vieno! Jos muzika skambės biuruose, namuose ir automobiliuose! Silvana yra kūrybiškumo, drąsos ir tikros, ne popierinės kovos už laisvę bei teisę būti savimi simbolis! Ji bus Lietuvoje, ir tebūnie palaiminti tie laimingieji, kurie galės tą vakarą būti su ja salėje! 

Ką žmonės pasakys / What Will People Say

METŲ ATRADIMAI 

Filmas, kuris manyje įstrigo giliausiai ir „fleshbackais“ vis dar sugrįžta įvairiose gyvenimo situacijose. Filmas, po kurio tikrai daug ir sąžiningai diskutuosite su savimi apie tai, kaip, kiek ir kodėl jums svarbu „Ką žmonės pasakys?“. Patiks, kam patiko filmas MUSTANGĖS.  

Terapija / The Work

KRITIKŲ PASIRINKIMAS

Mano tėtis mano sūnui dažnai sako, kad VYRAI NEVERKIA, o aš nesutinku su juo. Labai laukiu, kada galėsiu parodyti jam šį filmą. Tai yra filmas vyrams apie vyrus ir moterims, norinčioms suprasti vyrus. Aš manau, kad kiekvienas Tėvas, sūnus, senelis, brolis, vyras turi pamatyti šį filmą, kurį žiūrint visai ne gėda dėl savo ašarų. Tai filmas, kuris tiesiog prašo „Bobos Eina Out“ renginio atitikmens tik vyrams.

Mutafukaz / Mutafukaz

METŲ ATRADIMAI

Tai geriausias dalykas, kuris nutiko man, kaip didžiausiam „Animacijos suaugusiems“ skeptikui. Labai nuoširdžiai linkiu, kad jūs patirtumėte tą patį. Tai yra „super-mega-gangsta-hiphop-street-life-mutafaka“. Nuoširdžiai viliuosi, kad šį filmą taip pat atras visi tie, kurie lankėsi GAMEON, COMIC CON, NOW JAPAN.

Ava / Ava

METŲ ATRADIMAI

Tikras, lengvas ir prasmingas kaip Nidos kopos ir paplūdimiai filmas apie paauglystę ir paskutinę vasarą, kai gali regėti, gali įsimylėti, gali suklysti. Filme skambančią dainą „Amadou & Mariam – Sabali“ galite girdėti prieš festivalio filmus.

Lenktynininkė ir gangsteris / Racer and the Jailbird

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Man tai filmas apie pačią tikriausią meilę, kuri nepaiso nieko... Bet žinot tuos posakius apie karmą... „Karma is a Bitch“, ir visi mūsų veiksmai sugrįžta, o kartais ir su kaupu... Na, ir dar viena labai svari priežastis rinktis šį filmą yra Adèle Exarchopoulos ir Matthiaso Schoenaertso duetas.

„Michelin“ žvaigždutės: virtuvės istorijos / Michelin Stars: Tales from the Kitchen

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Tai filmas, atsakysiantis į visus klausimus, kas yra mistinės „Michelin“ žvaigždutės, kaip jos atsirado, ką jos reiškia ir ką žmonės pasiruošę dėl jų padaryti. Filmas visiems gero maisto ligoniukams.

Gražuolė ir Sebastianas: draugai visam gyvenimui / Belle and Sebastian, Friends for Life

FESTIVALIŲ FAVORITAI 

Esu be galo mylintis tėtis, tad kasmet rūpinuosi, kad būtų filmų, kuriuos būtų galima žiūrėti visai šeimai! Tai yra nuostabaus grožio vaiko ir didelio balto kailio šuns draugystė Prancūzijos kalnuose.

Tą naktį aš plaukiau / The Night I Swam

FESTIVALIŲ FAVORITAI

Taip pat labai rekomenduoju pamatyti visai kitokį filmą vaikams ir suaugusiems – „Tą naktį aš plaukiau“ .

Lumière! / Lumière! 

MEISTRAI

Tai filmas siurprizas, privalomas pamatyti kiekvienam, kuris myli kiną. Kažkas labai gerai pasakė: „Tikriems sinefilams drugeliai pilve skraidys.“ MUST SEE tikrai!