pavasaris

Naujienos

Agnestos filmų rekomendacijos

Festivalio vykdomoji direktorė Agnesta Filatovė

Proksima / Proxima

Labai laukiau šio filmo. Jis apie daugelį vaidmenų įkūnijančią moterį, tokią, kokios mes esame kasdien. Apie jos drąsą, užsispyrimą, stiprybę, moterišką jautrumą ir viską galinčią motinos meilę. Ši istorija toms, kurios visada prisimena duotus ir ištesi duotus. Žiūrėjau, tapatinausi ir nė akimirkai nesuabejojau pagrindinės herojės pasirinkimais.

Proksima
2019 / Prancūzija / rež. Alice Winocour
Proxima
Žiūrėk filmą namuose

Geri ketinimai / The Good Intentions

Istorija, sugrąžinusi mane į vaikystę, kai mus augino kitaip, arba tiesiog augome patys. Filme juntamas nerūpestingumas šiandien nebesuprantamas. Ir visgi toje keistoje, bet jaukioje buityje pradėjau mėgti nerūpestingą tėvą. Nes jis nuoširdus. Filmas, kuris kelia klausimus: Kas yra geri tėvai? Kas suformuoja gerus / blogus tėvų įvaizdžius? Ar užtenka tik nuoširdžiai mylėti?

Geri ketinimai
2019 / Argentina / rež. Ana Garcia Blaya
The Good Intentions
Las buenas intenciones
Žiūrėk filmą namuose

Gražiausi gyvenimo metai / The Best Years of a Life

Ramus, dialogų kupinas pasimatymas po 50 metų. Meilė neieško patogios vietos ir laiko. Tikroji meilė tiesiog nutinka. Filmas – lyg laiškas iš ateities, su žinute atvirai priimti jausmus ir akimirkas, nes jos gali būti tie tikriausi, stipriausi mūsų prisiminimai, o jais vėliau ir gyvensime. Sau ir kiekvienam linkiu atsiminti gražiausius gyvenimo metus!

Gražiausi gyvenimo metai
2019 / Prancūzija / rež. Claude Lelouch
The Best Years of a Life
Les plus belles années d'une vie
Žiūrėk filmą namuose

Suteik man sparnus / Spread Your Wings

Ar gali būti kas nors beprotiškesnio, nei mokyti ančiukus skraidyti? Istorija visai šeimai apie šiuolaikinius herojus, kurie imasi neįtikėtinos misijos – lydėti migruojančius paukščius. Filmas moko atsakomybės, žavi veikėjų atsidavimu ir domina dėl kylančių nesklandumų!

Suteik man sparnus
2019 / Prancūzija / rež. Nicolas Vanier
Spread Your Wings
Donne moi des Ailes
Žiūrėk filmą namuose

Garsioji meškinų invazija į Siciliją / The Bears' Famous Invasion of Sicily

Animacija ⎯ mano mėgstamas žanras, o meškos ⎯ vieni mieliausių animacinių personažų. Tvirtos, bebaimės, bet ir labai mielos bei išmintingos... Žmonės juk tokie pat?! Apie nerangų meškišką šokį, neįtikėtinas žmonių ir meškų draugystes, netektis, apie gebėjimą išlikti tuo, kas esi. Temų pokalbiams bus daug. Žiūrėjome kartu su dukra, tad abi ir rekomenduojame!

Garsioji meškinų invazija į Siciliją
2019 / Prancūzija, Italija / rež. Lorenzo Mattotti
The Bears' Famous Invasion Of Sicily
La Fameuse Invasion des ours en Sicile
Žiūrėk filmą namuose

Disko / Disco

Filmas apie kraštutinumus, kai palūžusi paauglė ieško būdų sustiprinti savo tikėjimą. Pasakojimas apie jauną, aktyviai tikėjimą propaguojančią merginą ir jos aistras... šokiui, Dievui... Paauglės perfekcionistės, nuolatos iš savęs reikalaujančios tik geriausio, istorija.

Disko
2019 / Norvegija / rež. Jorunn Myklebust Syversen
Disco
Žiūrėk filmą namuose

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.