Kino knyga

Kūrybinės dirbtuvės „Kino knyga’18“ 

Vilniuje 2018 m. spalio 26–30 d.

Projektas rengiamas siekiant ugdyti vizualinį moksleivių raštingumą, plėsti žinias apie autoriaus teises, skatinti kūrybišką bei sąmoningą juos supančios aplinkos suvokimą.

Projekto metu jauni žmonės, patys tapdami kūrėjais, galės įvertinti kiek visgi „kainuoja“ kūrybiškumas. Kiek reikia laiko, pastangų, įdirbio, kad gimtų kūrybinis darbas ir kaip tinkamai apsaugoti ne tik savo kūrybą, bet ir sąžiningai elgtis su kitų sukurtais autoriniais darbais.

Eiga:

1 etapas – konkursas „Kūrėjas!“. 

Atrankos kriterijai. Įdomiausių, originaliausių, kūrybiškiausių darbų autoriai bus pakviesti į kūrybines kino dirbtuves ir jiems bus skirtos stipendijos. Savo darbus siųsti el. paštu cinebook@kinopavasaris.lt iki 2018 spalio 19 d. Dirbtuvių dalyvių sąrašas bus paskelbtas spalio 21 d.

2 etapas – kūrybinės kino dirbtuvės.

2018 m. spalio 26–30 d. (data bus tikslinama) Vilniuje vyks kūrybinės kino dirbtuvės, kurių metu moksleiviai ne tik gilinsis į kūrybinius procesus, bet ir susitiks su žymiais kūrėjais (muzikantais, fotografais, dailininkais ir pan.) bei profesionalais, kurie pasakos apie autoriaus teisių apsaugą, dalinsis savo mintimis apie tai, ką reiškia būti kūrėju. Pagrindinė kūrybinių dirbtuvių veikla - trumpų video filmukų kūrimas.

Dėkojame projekto rėmėjams ir partneriams:

Vilniaus miesto savivaldybė, Asociacija LATGA, UAB „Restoranų grupė Fortas", UAB „Europos kinas“ ir Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčiai.