Kiti projektai

Nemokami filmų seansai po atviru dangumi

Atsinaujinęs ir išaugęs festivalio KINO PAVASARIS projektas KINO KARAVANAS pradeda 2022 m. vasaros kino ekspediciją: per birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesius aplankys net 40 Lietuvos miestų ir miestelių, kur surengs virš 100 filmų peržiūrų po atviru dangumi.

Jau devintus metus KINO PAVASARIO projektas KINO KARAVANAS visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.

Šiemet kino ekspedicija vyks birželio – rugpjūčio mėnesiais ir aplankys net 40 Lietuvos miestų bei miestelių, kur surengs daugiau kaip 100 filmų peržiūrų po atviru dangumi.

KINO KARAVANO metu žiūrovai pamatys ne tik įsimintiniausius ir daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius KINO PAVASARIO filmus, tačiau ir festivalyje nematytus lietuvių, Ukrainos kino kūrėjų darbus, kalbančius apie tai, kas svarbiausia: karą Ukrainoje, sunkiai sunaikinimą žmogiškumą, netikėtumų nestokojantį gyvenimą, jame sutinkamas įkvepiančias asmenybes, visuomenės žaizdas bei tvarumą.

Visi KINO KARAVANO seansai – nemokami.

Daugiau informacijos ir tikslios seansų rodymo vietos bei laikai bus nuolat pildomi ir skelbiami čia bei KINO KARAVANO Facebook paskyroje.

 

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti repertuarą be išankstinio įspėjimo bei informuoja, kad kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami bei filmuojami, o vaizdinė medžiaga – naudojama projekto veiklų viešinimo tikslais.

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos “Kultūra” lėšomis.

Iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.