Nemokami filmų seansai po atviru dangumi

Įsimintinos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas artimųjų bei žalumos apsuptyje – KINO PAVASARIO organizuojamas KINO KARAVANAS, su kuriuo į kelionę šiemet leisis ir IKEA, jau dešimtus metus kviečia į nemokamus filmų seansus po atviru dangumi!

Šią vasarą 14-os šalies miestų gyventojus, svečius ar netoliese atostogaujančius nuotykių ieškotojus nukelsime į daugiau kaip 20-ties filmų pasaulius, pakviesime į praturtinančius pokalbius ir susitikimus su filmų kūrėjais bei savo sričių specialistais. KINO PAVASARIO žiūrovų pamilti favoritai, pripažintų meistrų darbai ar naujausi Lietuvos kūrėjų filmai – tavęs laukia šilti ir įspūdžių kupini birželio-rugpjūčio vakarai!

Šiemet net neišvykęs už Lietuvos ribų pabuvosi ne tik kvapą gniaužiančiose Italijos Alpėse, miglotoje Pietų Korėjoje ar saulėtoje Romoje, bet ir unikaliu kampu pažvelgsi į jau pažįstamas mūsų šalies vietas. Ateik, atsivesk draugų ar šeimos narių ir keliauk jaukiose ir žaliose šalies pievose!

  • Daugiau informacijos ir tikslios seansų rodymo vietos bei laikai bus nuolat pildomi ir skelbiami šiame puslapyje bei KINO KARAVANO Facebook paskyroje.
  • Užklupus lietui ar kitoms nenumatytoms aplinkybėms, seansų datos, laikai ar repertuaras gali keistis – apie tai informuosime Facebook paskyroje.
  • Kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami, o medžiagos naudojamos projekto veiklų viešinimo tikslais. Pozuokite, šypsokitės, o jei nenorite, kad jūsų atvaizdą naudotume – susisiekite su mumis.

 

Pagrindinis KINO KARAVANO partneris – IKEA.

KINO KARAVANO kelionę aplink Lietuvą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras

Renginio vietą, seansų laikus ir filmų programą rasi spustelėjus ant pasirinkto miesto:

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.