kovo 24 – balandžio 3 d.
Kiti projektai

Nemokami filmų seansai po atviru dangumi visoje Lietuvoje

Atsinaujinęs ir išaugęs festivalio KINO PAVASARIS projektas KINO KARAVANAS sėkmingai užbaigė 2021 m. vasaros kino ekspediciją: per liepos ir rugpjūčio mėnesius aplankėme net 40 Lietuvos miestų ir miestelių, surengėme 111 filmų peržiūrų po atviru dangumi.

Dėkojame visiems, šią vasarą buvusiems kartu su mumis: žiūrėjusiems filmus, dalyvavusiems diskusijose, pasidalinusiems įspūdžiais ar tiesiog pasidžiaugusiems saulėtomis dienomis ir žvaigždėtomis naktimis lauko kine su gera kompanija. Keliaudami po Lietuvą dar kartą įsitikinome, kiek gražių vietų ir nuoširdžių žmonių turime, o kinas ir pokalbiai, kaip niekas kitas, mus jungia ir padeda pajusti bendrystę. 

Todėl nieko nelaukdami pradedame ruoštis ateinančių metų vasaros sezonui ir norime pakviesti bendruomenes registruoti savo miestą, miestelį ar gyvenvietę nemokamiems kitų metų vasaros Kino karavano seansams. 

Aštuntus metus vykstantis KINO KARAVANAS Lietuvos regionuose parodė ryškiausius, daugiausiai kritikų pripažinimo bei žiūrovų simpatijų sulaukusius KINO PAVASARIO filmus, o programoje šiemet daug dėmesio buvo skiriama emocinėms žmogaus būsenomis bei tvarumui.

Šio sezono naujiena buvo vienintelis tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje LED ekranas,  kuris reiškia ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. 

Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos “Kultūra” lėšomis.

Mūsų naujienas sekite KINO KARAVANO Facebook paskyroje.

 

 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.