kovo 14–27d.

Kaune

   

Rugpjūčio 20 d., sekmadienis
Prie Kauno pilies amfiteatro

* Užklupus lietui, renginio vieta, laikas, data gali keistis – apie tai informuosime Kino karavano Facebook paskyroje

Nepamirštamos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas žalumos apsuptyje – KINO KARAVANAS kartu su vasaros kino festivaliu „SIDABRINĖS GERVĖS NAKTYS“, rugpjūčio 20 d. kviečia Kauno gyventojus ir miesto svečius į nemokamus filmų seansus po atviru dangumi!

Programa

15:00 Trumpametražis filmas PATRIKAS (rež. Meinardas Velkevičius, 2022, 11 min., N, be dialogų)

Apie filmą: Tai draminė istorija apie drovų berniuką Patriką, gyvenantį vaikų namuose. Vieną dieną ekskursijos zoologijos sode metu pamatęs papūgas jis jomis susižavi taip, kad pats atranda savyje daugiau spalvų ir laisvės būti savimi, o jį supantys žmonės supanašėja į kitus matytus gyvūnus. Net jei tai dar labiau apsunkina jo gyvenimą tarp bendraamžių, o į vaikų namus užėję įtėviai keistai žiūri į Patriką – jis išlieka ištikimas sau.


Trumpametražis filmas BLAUSOS (rež. Arnas Balčiūnas, 2022,  Lietuva, 17 min, N-7, lietuvių k.)

Apie filmą: Kalbus „Bolt“ vairuotojas važinėja naktinėmis gatvėmis. Į jo automobilį įsėda apatiška mergina. Pokalbis tarp jų sunkiai rezgasi, iki ji paprašo sustoti miegamajame rajone, ketindama kai kam atkeršyti.

Režisieriaus Arno Balčiūno filmas nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2023“ pelnė Metų geriausio studento darbo apdovanojimą – „Sidabrinės gervės kiaušinį.“

 


Trumpametražis filmas UOGOS (rež. Vytautas Katkus, 2022, Lietuva, 15 min, N-7, filmas lietuvių k.) 

Apie filmą: Karšta vasaros diena. Virš sodo namelio svyrančios vyšnios šakos pilnos prisirpusių uogų, linguoja nuo vėjo ir svorio. Pirmomis pensijos dienomis tėtis pasikviečia sūnų sode nuskinti vyšnių. Tėtis stengiasi niekur neskubėti, jis nori praleisti kuo daugiau laiko su sūnumi ir vyšnios lieka antrame plane.


16:45 Pokalbis su filmo „Paradas“ režisieriumi Titu Lauciumi.


17:00 Filmas PARADAS (rež. Titas Laucius, 2022, Lietuva, 97 min, N-13, filmas lietuvių k.)

Apie filmą: Ironijos kupina komedija, kurios centre – prieš 26-erius metus išsiskyrę Miglė ir Eimantas, vėl suvesti absurdiško „Bažnytinio teismo“ proceso. 

Filmas nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė 2023“ buvo nominuotas net 9-iose kategorijose ir apdovanotas už geriausią scenarijų, o aktorė Rasa Samuolytė pelnė Metų geriausio aktorės vaidmens apdovanojimą.


19:00 Filmas AŠTUONI KALNAI (rež. Charlotte Vandermeersch, Felix van Groeningen, 2022,  Italija, Belgija, Prancūzija, 147 min, N-13, subtitrai lietuvių k.) 

Apie filmą: Daugiausiai žiūrovų simpatijų pelnęs šių metų KINO PAVASARIO filmas – kvapą gniaužiantys kalnai, neblėstanti draugystė ir dar kartą kalnai.


 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.