Gargžduose

 

   

Liepos 29 d., šeštadienis
Minijos slėnis

* Užklupus lietui, renginio vieta, laikas, data gali keistis – apie tai informuosime Kino karavano Facebook paskyroje

 

Programa

18:00 Trumpametražis filmas REISAS (rež. Rimantas Oičenka, 2022, Lietuva, 25 min, N-7, filmas lietuvių k.) 

Apie filmą: 1975 m. Klaipėdos uostas, Lietuvos SSR. Laivo „Nemunėlis“ įgula atsisveikina su žmonomis ir leidžiasi į penkis mėnesius truksiantį reisą – žvejybą Atlanto vandenyne prie vakarinių Afrikos krantų. Nors laivas nutolsta per tūkstančius kilometrų nuo geležinės uždangos, jos šešėlis slenka paskui žvejus.

 


19:00 Filmas AŠTUONI KALNAI (rež. Charlotte Vandermeersch, Felix van Groeningen, 2022,  Italija, Belgija, Prancūzija, 147 min, N-13, subtitrai lietuvių k.) 

Apie filmą: Tai istorija apie draugystę. Du berniukai užaugę vengia tėvų išmintų takų, tačiau, nepaisant apylankų, vis grįžta namo. Pietras (Luca Marinelli) užaugo mieste, o Brunas (Alessandro Borghi) buvo paskutinis užmarštin grimztančio kaimo vaikas. Brunas ištikimas kalnietiškai kilmei, o Pietras vis iškeliauja į pasaulį ir grįžta atgal. Bėgant metams jie vis susitinka, kartu išgyvena meiles, praradimus, apmąsto savo šaknis. Nors likimai klostosi skirtingai, abu jie žino, ką reiškia turėti draugą visam gyvenimui.


22:00 Filmas RŪPINTOJĖLIS (rež. Jonas Trukanas, 2022, Lietuva, 82 min, N-16)

Apie filmą: Absurdo ir humoro prisotintas siaubo trileris: įtampa, santykių intrigos ir trankios dvyliktokų išleistuvės paslaptingoje, šiurpioje sodyboje.

 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.