Filmų platinimas

Praėję gyvenimai (konkursas)

Laimėkite kelionę dviems į Niujorką ir pasivaikščiokite filmo „Praėję gyvenimai“ herojų pėdomis.

Eikite į kiną, nusifotografuokite prie filmo „Praėję gyvenimai“ plakato ir įsikelkite nuotrauką į socialinius tinklus, pridėkite grotažymę #praejegyvenimai ir pažymėkite paskyrą @kinopavasarisdistribution. Kelionės laimėtoją išrinksime burtų keliu.

KINO PAVASARIS DISTRIBUTION konkursas „Kelionė į Niujorką su filmu „Praėję gyvenimai“ (toliau – Konkursas) vyks nuo lapkričio 21 dienos iki gruodžio 11 dienos.

Dalyvavimo konkurse sąlygos

  • Įsigykite bilietą į filmo „Praėję gyvenimai“ seansą bet kuriame Lietuvos kino teatre, rodančiame šį filmą. 
  • Nusifotografuokite filmo „Praėję gyvenimai“ plakato fone (galite fotografuotis kino teatre ar bet kur kitur, kur rasite plakatą).
  • Nuotrauką įkelkite į savo INSTAGRAM ar FACEBOOK paskyras (paskyra ir įrašas/istorija turi būti vieši / „Public“), pridėkite grotažymę #praejegyvenimai ir pažymėkite paskyrą @kinopavasarisdistribution.
  • Išsaugokite kino bilietą. 

 


2023 m. gruodžio 12 d. atsitiktiniu būdu išrinksime laimėtoją, kuris bus apdovanotas konkurso prizu. Prizą sudaro: lėktuvo bilietai 2 asmenims maršrutui „Vilnius – Niujorkas – Vilnius“. Kelionės datos – 2024 m. sausis–rugsėjis,  maksimali bilieto 1 asmeniui kaina – iki 650 Eur. 

Apie laimėtą kelionę informuosime asmeniškai, parašydami žinutę per INSTAGRAM arba FACEBOOK Laimėtojui neatsiliepus per 7 (septynias) dienas ar nepateikus kino teatro bilieto į filmą „Praėję gyvenimai“, bus renkamas kitas laimėtojas.

Konkurso dalyvis keldamas nuotrauką su savo atvaizdu plakato fone į socialinius tinklus - INSTAGRAM arba FACEBOOK - prisiima visą atsakomybę, susijusią su savo atvaizdo/ nuotraukos įkėlimu į socialinius tinklus, ir patvirtina, kad nuotraukoje pavaizduotas jis pats, ir sutinka, kad nuotrauka būtų naudojama KINO PAVASARIS DISTRIBUTION rinkodaros tikslais ir apie dalyvavimą šiame Konkurse yra tinkamai informuotas.

Konkurse negali dalyvauti UAB „Europos kinas“ ir VŠĮ „Kino Pavasaris“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.