kovo 24 – balandžio 3 d.
Prisidėti

Kalėdiniai pasiūlymai verslui

 TIKRO KINO PATIRTIS KARTU SU KINO PAVASARIU

Kinas turi didžiulę galią įkvėpti, tad kviečiame dovanoti prasmingas patirtis! Kino pavasario komanda pasiruošusi būti kalėdiniais pagalbininkais, prisidedant prie jaukių akimirkų kūrimo jūsų kolegoms ir/ar verslo partneriams.

  • Pirmieji pamatykite „Ties virimo riba“ išankstinį kino seansą;
  • Susiburkite į virtualius kino seansus;
  • Dovanokite kodus filmų peržiūroms KP+ portale.

 

 UŽDARAS FILMO „TIES VIRIMO RIBA“ KINO SEANSAS

Pamatykite pirmieji!

Bendradarbiaudami kartu su OVC consulting paruošėme specialų rinkinį: filmo peržiūrą + emocinio perdegimo temos aptarimą. Philip Barantini filmas Ties virimo riba kviečia pasinerti į kulinarijos pasaulio dramatiškus ir įtraukiančius užkulisius. Siūlome išskirtinę galimybę pamatyti šį filmą dar prieš oficialią jo premjerą kino teatruose.

Filmas įkvepia prasmingiems pokalbiams, tad kviečiame kartu su OVC konsultantais praturtinti žiūrėjimo patirtį ir su savo komanda praleisti laiką diskutuojant ne visada lengva, bet reikalinga ir auginančia emocinio perdegimo tema.

PLAČIAU APIE FILMĄ

 

 KITI PASIŪLYMAI

 

INTERNETINIS KINO SEANSAS
Pasirinkite vieną Kino pavasario filmą, kurį galėsite žiūrėti drauge su komanda ar partneriais. Prieš filmo parodymą, prisijunkite kartu su kolegomis į MS TEAMS transliaciją, kurios metu galėsite užduoti klausimus programos sudarytojui ir pabendrauti.
INTERNETINIAI PERŽIŪRŲ KODAI
Padovanokite peržiūrų kodus Kino pavasario filmams atnaujintame Kino pavasario namų kino portale kpplius.lt. Vienas peržiūros kodas leidžia pažiūrėti bet kurį pasirinktą Kino pavasario filmą vieną kartą. Kodai gali būti panaudoti iki vasario 28 d.
BILIETAS + KINO PAVASARIO ŽVAKĖ
Nustebinkite savo įmonės darbuotojus ar partnerius dovanodami filmo peržiūrą jaukioje žvakių šviesoje. Maloniam skendėjimui tarp realybių kartu su Smells Like Spells sukūrėme riboto leidimo, natūralias rankų darbo kvapniąsias žvakes HIPNAS.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti įvairius papildomus scenarijus, praturtinančius filmų peržiūras. Susisiekite su mumis ir rasime tinkamiausią sprendimą jūsų komandai.

Ieva Streižytė
Pardavimų projektų vadovė
[email protected], t. +370 6 299 0368

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.