kovo 19 d. - balandžio 2 d.
Apie festivalį

Kaip atvykti į KINO PAVASARĮ?

Kovo 21–balandžio 4 dienomis „Kino pavasaryje“ suksis daugiau nei 170 filmų, tad vilniečiai ir miesto svečiai neabejotinai ne kartą keliaus į kino teatrus. Festivalio komanda pateikia keletą patarimų, kad festivalio lankytojai nepavėluotų į kino seansą, o emocijos išliktų teigiamos.

Keliaujantiems automobiliu primename, kad atvykus į pagrindinę festivalio vietą – „Forum Cinemas Vingis“ – turėsite pasirinkimą statyti automobilį aikštelėje šalia kino teatro arba už kelių šimtų metrų prie prekybos centro esančioje didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje dvi valandas galima stovėti nemokamai.

Į kiną – atsinaujinusiu sostinės viešuoju transportu

Gyvenantiesiems be automobilio ar nemėgstantiesiems vairuoti galima rinktis iš kelių variantų. Pirmiausia – atsinaujinęs viešasis transportas, kuriuo festivalio lankytojai patogiai pasieks visas kino sales.

Iki stotelės „Vingis“, kuri yra vos už kelių žingsnių nuo kino teatro „Forum Cinemas Vingis“, atvyksite 21, 22, 23 maršrutų autobusais ir 4, 6, 12, 14 troleibusais. Iki stotelės „Šeškinės kalvos“ šalia „Forum Cinemas Akropolis“ – 5G, 7, 40, 48, 53, 56 maršrutų autobusais. „Skalviją“ ir šalia esančią stotelę „Operos ir baleto teatras“ pasieksite 43, 46, 52, 56 maršrutų autobusais ir 4, 10, 17 troleibusais. Pakeliui į kino teatrą „Pasaka“ esančią stotelę „Centro poliklinika“ pasieksite 1G, 21, 53 maršrutų autobusais ir 1, 2, 6, 7, 12, 14, 20 troleibusais.

Staigmena nenorintiesiems vairuoti

Pailsėti nuo vairavimo nusprendusiems festivalio žiūrovams ypatingą staigmeną paruošė pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“, kuri anksčiau vadinosi „Taxify“.

Keleiviai, kurie dar nebandė „Bolt“ paslaugų, viso festivalio metu, įvedę kodą KINOPAVASARIS, pirma kelione iki 15 eurų galės mėgautis nemokamai.

Perkantieji bilietus į „Kino pavasario“ filmus „Forum Cinemas Vingis“ kasose gaus nuolaidą ir kitai kelionei su „Bolt“. Kovo 22 dieną visiems keliaujantiesiems iš festivalio arba į festivalį Vilniuje, panaudojus kodą KP2019, bus suteikta 1 euro nuolaida. Perspėjame, kad kodų panaudojimo kiekis ribotas. 

Iki pasimatymo „Kino pavasaryje“!

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.