balandžio 30 - gegužės 6 d.
AEROKINAS

Informacija žiūrovams

Kaip rasti AEROKINĄ

AEROKINO autokino teatras (A. Gustaičio g. 4)

AEROKINO taisyklės

 1. Seansai vyksta Vilniaus oro uosto teritorijoje, tad labai prašome gerbti oro uosto taisykles ir laikytis visų žemiau išvardytų reikalavimų bei saugoti oro uosto infrastruktūrą – dangą ir kt.

 2. Seansų metu griežtai draudžiama rūkyti, įskaitant ir kaitinamąjį tabaką, ir vartoti alkoholinius gėrimus.

 3. Bilietais į „Aerokino“ renginius prekiaujama tik internete.

 4. Į „Aerokino“ renginius patekti galima tik turint bilietus ir parodžius juos patvirtinančius dokumentus (fizinę arba telefone esančia bilieto kopiją). 

 5. Dalyvauti „Aerokino“ renginiuose ir žiūrėti filmus galima tik atvykus su automobiliu.

 6. „Aerokino“ renginiuose galima dalyvauti, jeigu automobilyje yra ne daugiau kaip 2 asmenys, išskyrus šeimos narius (tik su Šeimos bilietu). 

 7. Bilietai į „Aerokino“ renginius negrąžinami ir nekeičiami. Išskyrus tuos atvejus, jeigu seansas neįvyks.

 8. Automobiliai, kuriuose bus daugiau nei 2 žmonės ir neturės šeimos bilieto, privalės palikti renginio teritoriją ir pinigai už bilietus nebus grąžinti.

 9. Renginių metu draudžiama išlipti iš automobilio.

 10. Išlipti iš automobilio bus galima tik kilus sveikatos problemoms. Išlipęs iš automobilio lankytojas privalo laikytis būtinųjų karantino reikalavimų ir esant galimybei nedelsiant grįžti į savo automobilį. Apie pablogėjusią sveikatą būtina pranešti pagalbos telefonu 112.

 11. „Aerokino“ renginių metu, esant poreikiui, leidžiama atidaryti automobilio langus, asmenims privalomai dėvint nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

 12. „Aerokino“ renginių metu prašome laikyti išjungtas automobilių šviesas, o variklį įjungti tik prireikus ir tik trumpam.

 13. Bilietus žiūrovai parodys neatidarę automobilio lango, išskyrus tuos atvejus, kai tai padaryti yra būtina, ir vadovaujantis 11 taisyklių punktu.

 14. Renginio metu automobiliai turi būti statomi ne mažiau kaip 2 metrų atstumu. 

 15. Automobilius renginio vietoje prašome statyti laikantis tvarką aikštelėje reguliuojančio asmens nurodymų. Didesnius automobilius, pavyzdžiui, visureigius bus prašoma statyti aikštelės galinėse eilėse.

 16. Pasibaigus „Aerokino“ seansui prašome laikytis srautą reguliuojančio asmens nurodymų ir nepalikti automobilio renginio vietoje ilgiau nei būtina.

 17. Renginių metu budės ir saugumą padės užtikrint apsaugos darbuotojai bei renginio personalas.

 18. Jūsų patogumui tualetai veiks prie renginio teritorijos (aikštelėje prieš įvažiavimą). Palikti renginio teritoriją ir vėl sugrįžti galimybė yra (su savimi reikia visada turėti renginio bilietą). Tualetai neveiks renginio teritorijoje.

 19. „Aerokino“ renginiuose negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).

 20. Primename ir prašome laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

 21. „Aerokino“ renginiuose rekomenduojame nedalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems bei lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

 22. Į seansus pradedame leisti likus pusvalandžiui iki seanso pradžios.

 23. „Aerokino“ filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais. Filmo garsas bus transliuojamas numatytomis radijo bangomis per automobilio radijo imtuvą (ar kitą žiūrovo turimą įrenginį su radijo imtuvu). 

 24. „Aerokino“ organizatoriai pasilieka teisę išskirtiniais atvejais keisti filmų programą, bilietų kainas ir renginio taisykles.

 25. Visi „Aerokino“ renginiai yra filmuojami ir fotografuojami. Daugiau apie VšĮ „Kino pavasaris“ privatumo politiką rasite čia: http://kinopavasaris.lt/lt/taisykles 

 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.