Naujienos

Pirmoji „Meeting Point – Vilnius“ diena – „Zero Day“

Tradicinė diena „Zero Day“, balandžio 4-oji, buvo skirta Baltijos šalių kino industrijos aktualijoms. Diena prasidėjo „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuro naujienų ir šiandienos tendencijų apžvalga. Svarbiausia „Zero Day“ dienos tema – Baltijos šalių bendradarbiavimas kino srityje. Lietuvos, Latvijos, Estijos kino centrų atstovai, kino platintojai, prodiuseriai, televizijos ir internetinių platformų agentai diskutavo, ar trūksta ir ko būtent Baltijos šalių bendradarbiavimui kuriant filmus, dalinantis patirtimi buvo sprendžiama, ką dar galima kartu nuveikti vardan profesionalaus kino. 

„Zero Day“ metu taip pat buvo skaitomi pranešimai apie naujų talentų atradimą ir profesinių įgūdžių lavinimą. Buvo pristatytos įvairių sričių kino platformos – kino agentų mokykla SOFA, scenarijaus vystymo kursai MIDPOINT, kino festivalių mokymai „Developing Your Film Festival“ bei lietuvių organizuojami filmų dailininkų kursai „Art Departament Masterclass“.   

„Zero Day“ užbaigė itin talentingas, festivalyje savo 3D animacinį šedevrą „Kaukai“ pristatantis mūsų šalies animatorius, režisierius Gediminas Šiaulys. Jis dalino patirtimi, sukaupta per ketverius metus kuriant kino pasaką „Kaukai“.

Nuotr. Gedimino Gražio

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.