Uždaryti langą
Archyvas

Mama, aš tave myliu

Mother, I Love You

Mammu, es Tevi mīlu

2013 / Latvija / 82 min / N-7
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius -

Jānis Nords


Scenarijaus autoriai -

Jānis Nords


Aktoriai -

Kristofers Konovalovs, Vita Vārpiņa, Matīss Livčāns, Indra Briķe


Prodiuseriai - Alise Ģelze, Gatis Šmits
Operatorius - Tobias Datum
Montažas - Tamara Meem
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - TANKA
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - latvių
Subtitrai - lietuvių, anglų
Paauglys Raimondsas mokosi muzikos mokykloje. Už netoleruojamą elgesį jis gauna griežtus papeikimus, bet gudriai išjungia mamos telefoną, kai tik mokytoja mėgina prisiskambinti. Raimondsas nekenčia cenzūros ir nurodymų. Jo mamai gyvenimas klojasi nesėkmingai. Moteris sutinka dirbti viršvalandžius klinikoje dėl didesnio atlyginimo. Tai reiškia, kad dažniausiai Raimondsas vienas sprendžia asmenines problemas. Be to, jis išsiaiškina, kad mama atskleisdavo ne visą tiesą, kalbėdama apie naktines pamainas. Mama nesugeba apsaugoti Raimondso nuo dalyvavimo kriminalinėje veikloje. Vienas nešvarus reikalas po kito, ir paauglys atsiduria beviltiškoje situacijoje ne išeities. 

2013 m. Berlyno kino festivalio programą „Jaunoji karta" vertinusios tarptautinės žiuri sprendimu geriausiu filmu pripažinta ir 7,5 tūkst. eurų prizą laimėjusi tikroviška drama jausmingai atskleidžia emocingą intraverto berniuko gyvenimą. Raimondsui ir jo mamai teks įveikti sudėtingų išbandymų kupiną kelią, kad atkurtų sugriautus santykius.

Apie režisierių

Janis Nordsas (gim. 1983 m. Latvijoje).

Filmografija

„Mėgėjas“ (2008, „Kino pavasaris“), „Laisvės diena“ (2010, trumpametražis), „Viso geriausio beždžionės“ (2011, trumpametražis), „Mama, aš tave myliu“ (2013, „Kino pavasaris“).