Uždaryti langą
Archyvas

Picos

Pizzas

Picas

2012 / Latvija / 66 min / V
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Laila Pakalnina
Scenarijaus autoriai - Laila Pakalnina
Aktoriai - Pauls Iklavs, Reinis Stabinš
Prodiuseriai - Laila Pakalnina
Operatorius - Uldis Jancis
Montažas - Kaspar Kallas
Kompozitoriai - Gacho
Pardavimo agentas -
Platintojas - NATIONAL FILM CENTER OF LATVIA
Gamybos kompanija -
Dialogai - latvių
Subtitrai - lietuvių, anglų

Kai žmonės pridaro keistų dalykų, šiuos savo poelgius pavadina „picomis“. Tuoj švęsiantis aštuonioliktąjį gimtadienį Oskaras ir aštuoniolikmetis Matisas dirba picerijoje. Jie kepa picas ir puikiai supranta, kad tai tik laikina stotelė. Abu vaikinai turi didelių ateities planų, pvz., studijuoti Oksforde, bet tam juk reikia nemažai pinigų. Vieną vakarą Oskaro ir Matiso kasdienybė apvirsta aukštyn kojomis. Bičiuliai nusprendžia „pasiskolinti“ latų iš kasos, bet tai pastebėjusi kolegė parašo skundą ir užrakina juos picerijos seife. Jauniems vagišiams nebelieka nieko kita, tik paimti seifą ir sprukti tarnybiniu automobiliu. Tačiau tai ne viskas – beveik neabejotina, jog abu draugai dar bus apkaltinti vaiko pagrobimu...                                    

Tarptautinio Romos kino festivalio programoje „XXI amžiaus kinas“ rodytas filmas buvo apdovanotas specialiuoju žiuri prizu.

Apie režisierių

Laila Pakalnina (gim. 1962 m. Liepojoje, Latvijoje).

Filmografija

„Namas“ (1991, trumpametražis, dok. f.), „Anos Kalėdos“ (1992, trumpametražis dok. f.), „Batas“ (1998), „Pitonas“ (2003), „Autobusas“ (2004, dok. f.), „Teodoras“ (2006, trumpametražis dok. f.), „Įkaitas“ (2006), „Vanduo“ (2006, trumpametražis), „Akmenys“ (2008, trumpametražis), „Trys vyrai ir tvenkinys“ (2008, dok. f.), „Rubiko keliu“ (2010, dok. f.), „33 Kalėdų Senelės gyvūnai“ (2011, dok. f.), „Pakvaišę dėl sniego“ (2012, trumpametražis dok. f.), „Picos“ (2012, „Kino pavasaris“).