Uždaryti langą
Archyvas

Golcijus ir Pelikano teatras

Goltzius and the Pelican Company

2012 / Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Kroatija / 128 min / N-18
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Peter Greenaway
Scenarijaus autoriai - Peter Greenaway
Aktoriai -
F. Murray Abraham, Ramsey Nasr, Kate Moran, Giulio Berruti, Anne Louise Hassing, Flavio Parenti, Lars Eidinger, Pippo Delbono
Prodiuseriai - Kees Kasander
Operatorius - Reinier van Brummelen
Montažas - Elmer Leupen
Kompozitoriai - Marco Robino
Pardavimo agentas - BANKSIDE FILMS
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų, olandų, prancūzų
Subtitrai - lietuvių, anglų

XVI a. olandų erotinių graviūrų meistras Hendrikas Golcijus kreipiasi į gana laisvų pažiūrų Elzaso markizą, prašydamas finansuoti iliustruotų knygų spausdinimą – naują Senojo Testamento versiją bei Ovidijaus „Metamorfozes“. Kartu su savo spaustuvės kolegomis ir „Pelikano“ teatro nariais pagal Senąjį Testamentą Golcijus pastato šešias erotines inscenizacijas, simbolizuojančias šešis tabu: sanguliavimą, incestą, neištikimybę, pedofiliją, prostituciją ir nekrofiliją. Bus pasakojama apie Adomą ir Ievą, Lotą ir jo dukras, Dovydą ir Batšebą, Potifaro žmoną, Samsoną ir Dalilą bei (iš Naujojo Testamento) Salomėją ir Joną Krikštytoją. 

Apie režisierių

Peteris Greenaway'us (gim. 1942 m. Velse, Jungtinėje Karalystėje)

Filmografija

„Architekto pilvas“ (1987), „Skenduolių skaičiuoklė“ (1988), „Dailininko kontraktas“ (1982), „Virėjas, vagis, jo žmona ir jos meilužis“ (1989), „Prospero knygos“ (1991), „Intymus dienoraštis“ (1995), „8 1/2 moters“ (1999), „Kolekcionieriaus Tulso Luperio lagaminai“ (2003, 2004), „Gyvenimas lagaminuose“ (2005), „Naktinis budėjimas“ (2007), „Golcijus ir Pelikano teatras“ (2012, „Kino pavasaris“).