Uždaryti langą
Archyvas

Stokeriai

Stoker

2013 / JAV, Jungtinė Karalystė / 100 min / N-13
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Park Chan-wook
Scenarijaus autoriai - Wentworth Miller, Erin Cressida Wilson
Aktoriai -
Mia Wasikowska, Nicole Kidman, Matthew Goode, Jacki Weaver
Prodiuseriai - Michael Costigan, Ridley Scott, Tony Scott
Operatorius - Chung Chung-hoon
Montažas - Nicolas De Toth
Kompozitoriai - Clint Mansell
Pardavimo agentas - FOX SEARCHLIGHTS
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

Režisierius Park Chan-wookas sukūrė pirmąjį filmą anglų kalba pagal TV serialo „Kalėjimo bėgliai“ pagrindinio aktoriaus Wentwortho Millerio scenarijų.

Emociškai nestabili Evelina Stoker (Nicole Kidman) ir jos nedraugiška dukra Indija (Mia Wasikowska) gedi mįslingomis aplinkybėmis avarijoje žuvusio vyro ir tėvo Ričardo. Laidotuvių dieną į jų duris netikėtai pasibeldžia jo brolis Čarlis, kurio šeima niekuomet nepažinojo. Nekviestas atvykėlis dar labiau išbalansuoja dviejų moterų emocijas. Netrukus Indija išsiaiškina, kad paslaptingasis dėdė turi slaptų ketinimų. Bet mergina, užuot ėmusi pykti, įsimyli žavingąjį Čarlį, kuris kaip du vandens lašai panašus į jos tėvą Ričardą.

Filmo pavadinimas referuoja į „Drakulos“ autorių ir rašytoją Bramą Stokerį, nors siužete nėra nė menkiausios užuominos apie vampyrus. Tai seksualinė-psichologinė drama apie žmogžudystę, išdavystę ir gražuolį oportunistą, kurio taikinyje atsiduria motina ir dukra.

Apie režisierių

Park Chan-wookas (gim. 1963 m. Seule, Pietų Korėjoje)

Filmografija

„Bendra saugumo zona“ (2000), „Užuojauta keršto ponui“ (2002), „Senis“ (2003), „Užuojauta keršto poniai“ (2005, „Kino pavasaris“), „Aš esu kyborgas, bet tai nieko“ (2006, „Kino pavasaris“), „Troškulys“(2009, „Kino pavasaris“), „Naktinė žvejyba“ (2011, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Stoker“ (2013, „Kino pavasaris“).