Uždaryti langą
Archyvas

Dramblys Popajus

Pop Aye

2017 / Singapūras, Tailandas / 102 min / N-13
7.5
Iš viso balsų: 33, vidurkis: 7.5
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Dramblys Popajus on IMDb
Režisierius - Kirsten Tan
Scenarijaus autoriai - Kirsten Tan, Zhang Jianbin
Aktoriai - Thaneth Warakulnukroh, Penpak Sirikul, Chaiwat Khumdee, Yukontorn Sukkijja, Narong Pongpab, Bong
Prodiuseriai - Weijie Lai, Anthony Chen
Operatorius - Chananun Chotrungroj
Montažas - Lee Chatametikool
Kompozitoriai - Matthew James Kelly
Pardavimo agentas - Cercamon
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - tajų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Kadaise visų gerbtą įžymų Tailando architektą Taną užklumpa viena nesėkmė po kitos. Jo paslaugų ir patirties niekam nebereikia, jo garsiausias suprojektuotas pastatas netrukus bus nugriautas, o žmonos jausmai jam visiškai išblėso. Spalvingame gatvės cirko pasirodyme Tana atsitiktinai pastebi nuo vaikystės pažįstamą dramblį Popajų. Karjerą, šlovę, meilę ir beveik visus džiaugsmus praradęs vyras akimirksniu apsisprendžia perpirkti geriausią savo draugą dramblį. Kartu su juo Tana palieka Bankoką ir iškeliauja į mažą gimtąjį kaimelį. Lėtai keliaudami ir niekur neskubėdami Tana ir Popajus susitinka kitas pasiklydusias sielas, vis ieškančias tyros meilės ir tikros draugystės. 

„Neįtikėtinai nuoširdus, šviesus, pozityvus ir lyriškas filmas žavi paprastomis gyvenimiškomis situacijomis, sąžiningu humoru ir charizmatiškojo aktoriaus milžino Bongo pasirodymu. Kelio filmas, kuris ilgam išlieka atmintyje ir širdyje.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Kirsten Tan (gim. 1981 m. Singapūre).

Filmografija

„10 minučių vėliau“ (2005, trumpametražis), „Fonzi“ (2007, trumpametražis), „Kriauklė“ (2009, trumpametražis), „Šalti makaronai“ (2010, trumpametražis), „Skaidrus oras“ (2010, trumpametražis), „Ella: Giorgio Armani – miesto rėmų filmai“ (2014, trumpametražis), „Dadi“ (2014, trumpametražis), „Dramblys Popajus“ (2017, „Kino pavasaris“).